Ciepłe chwile z ZEC

Dyskusja dla wiadomości: Ciepłe chwile z ZEC.


 • Anonim (AsdUQX), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda że wszystkie dzieci z filii przedszkola nr 3 nie mogły pójść na wycieczkę do ZECu, tylko te wyróżnione przez jury. Czy Pan Ogrodnik był w jury?

 • Anonim (AtPxJD), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Coś nie tak z tymi dzieciakami :) nie że się czepiam panie Ogrfodnik ale tam tez były dzieci z przedszkola nr1 nawet są na fotkach.

 • W treści postu jest lapsus słowny '.
  " jakie korzyści wynikają z opalania domów ciepłą wodą "
  Tą wodę w ZECU też trzeba czymś podgrzać. Suma energii oraz straty przesyłowe mogą być większe niż ogrzewanie indywidualne. Ale to wymagało by kalkulacji. Na energię ze źródeł odnawialnych jeszcze długo nie możemy liczyć.

 • Anonim (AsdUQX), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piszą o dzieciach z filii nr 3 bo panie z tamtego przedszkola przygotowały ten artykuł.

 • Anonim (ANiwDw), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moja córka jest z MPP nr 1, zajęła 1-wsze miejsce i jakoś o niej ani słowa.
  Gratulacje dla wszystkich dzieciaczków :).

 • Anonim, 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Właśnie... mój syn też tam był... też z przedszkola nr 1.

 • Anonim (AN0shp), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A moja córka nie była w ZEC, choć jest z przedszkola nr 3 i nie zajęła żadnego miejsca i nie jest wymieniona... i co z tego? Pozdrawiam super przedszkole nr 3 i wychowawczynie.

 • Anonim (ANbpuK), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Osoba piszacą artykuł coś nie bardzo jest zorientowana w temacie. Na zdjęciach są dzieci z Przedszkola Nr 1 i z Przedszkola Nr 3 (filia Dolne Młyny), bo te przedszkola zgłosiły sie do konkursu, oraz jedno dziecko z miasta. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie i podpisane na pracach zostały nagrodzone. Były dwie nagrody specjalne (zbiorowe), trzy pierwsze nagrody i dwadzieścia dwie nagrody wyróżniające. Dzieci były bardzo zadowolone i panie chyba też. Kto nie był w tym dniu w ZEC niech sie nie wypowiada. To nie była typowa wycieczka do ZEC lecz zaproszenie dzieci biorących udział w konkursie celem ogłoszenia wyników i rozdania nagród (zresztą bardzo fajnych), oraz podziękowanie wychowawcom i opiekunom za przygotowanie dzieci do konkursu. Na koniec wszystkie dzieci zwiedziły Ciepłownię i zważyły sie na wadze, której skala zatrzymała sie na 480 kg.

 • Anonim, 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzieci, które odwiedziły ZEC były strasznie zadowolone zarówno z nagród jak i samego zwiedzania. Mam nadzieję, że takie konkursy będą częściej organizowane. Brawo dla Pań z Przedszkoli (1 i 3 - filia) za zaangażowanie... No i oczywiście dla dzieciaków za wykonane prace...