Sportowiec z Bolesławca poddał się karze

Dyskusja dla wiadomości: Sportowiec z Bolesławca poddał się karze.


 • Anonim, 14 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla mnie to jest chore prawo! Ale niestety prawo trzeba przestrzegać... Za branie łapówek powinno być opublikowane nie tylko nazwisko, ale też zdjęcie Mariusza Ch. Moim zdaniem, każda afera opublikowana powinna być w ten sposób.

 • Anonim, 14 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zastanawia mnie jedna rzecz... Dlaczego jest napisane imię i nazwisko osoby, która wręczyła łapówkę, a nie ma nazwiska osoby, która otrzymała łapówkę? Doskonale większość osób wie, że chodzi o Mariusza Ch............, ale mogliście to napisać!

 • Anonim, 14 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takich świadków w sprawie doktorka może być w Bolesławcu więcej. Na pewno w WKU i wszędzie, gdzie się da, sprawdzają i weryfikują zaświadczenia wystawione przez doktora. Zrobiła się z tego śmierdząca sprawa.

 • Anonim, 14 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co wiem, to Norbi jest dość niezłym pinglarzem (sportowcem czyli) i w trepostwie czułby się jak ptak w klatce. Rozumiem go, choć wiem też, że złamał prawo. Trzymaj się Norbi.

 • Anonim (A7b0IJ), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jak neurolog ,ktory nie rozpoznaje urazow kregoslupa jak mialo miejsce w przypadku doktora Chmielewskiego zdaniem dyrektora szpitala moze byc dobry lekarz , kiedys owszem slyszalam ze byl dobrym ale teraz kazdy narzeka .U mnie stwierdzil ze to nie bol kregoslupa tylko bol miesni jadnak rezonans zrobiony we Wroclawiu potwierdzil moje odczucia i bylo uszkodzenie nie tylko kregoslupa ledzwiowego ale przede wszystkim szyjnego.