Czy bolesławianie naprawdę chcą basenu na placu Popiełuszki?

Dyskusja dla wiadomości: Czy bolesławianie naprawdę chcą basenu na placu Popiełuszki?.


 • Anonim (A54m2c), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja uważam że nie powinna tam powstac żadna galeria ani basen, takie rzeczy można równie dobrze wybudować na obrzeżach naszego miasta. Wolałbym zeby został tam plac zieleni, których nie mamy w naszym miescie wcale tak wiele...

 • Anonim, 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokładnie, niech to bedzie plac zieleni, z ławeczkami, placem zabaw dla dzieci...

 • Anonim, 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O to to to! Odkąd pamiętam, tam było zielono i dobrze byłoby, gdyby tak zostało. Można byłoby to tylko jakoś bardziej fantazyjnie zrobić, z klasą i na poziomie. Jakieś kolorowe żywopłoty ładnie poprzycinane, wzory z kwiatów itd. Hmm. Czyżbym się za bardzo rozmarzył? ;).

 • Anonim (AE7g8n), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świetny okres na taką debatę, idą święta każdemu się śpieszy, miasto zakorkowane, nie ma gdzie zaparkować, kierowcy poddenerwowani. Zanim wybuduje się tam galerię do Polski będzie dalej napływać 1, 2 miliona używanych samochodów rocznie a gdzieś je trzeba przecież parkować, dodatkowy ruch wokół sklepów i mamy logistyczną katastrofę. Co więcej obecna rada podchodzi moim zdaniem do problemu w sposób niewłaściwy. Nie uważam, żeby dziś była atmosfera do podejmowania decyzji na 70lat do tego trzeba zgody mieszkańców, a z mieszkańcami Pan prezydent jakoś nie rozmawia. Kiedyś może się pojawić ktoś mądry ze wspaniałym pomysłem zagospodarowania tego miejsca ale będzie już za późno.

 • Anonim (AtPG2U), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie... będziemy sie 100 razy pytać, debatować, "Czy bolesławianie chcą... czy ma w tym miejscu powstać... " Dobra, niech nie powstaje w tym miejscu- niech ta zieleń pozostanie. Ale do groma NIECH POWSTANIE GDZIEKOLWIEK! Takie "duże" miasto, a nie posiada basenu, bo przecież takowym nie można nazwać obecnie prosperującego... pomyślcie może gdzie postawić, a nie czy postawić w tym akurat miejscu. Minęło juz kilka lat i minie zapewne kilka następnych na debatowaniu... zastanawianiu się... pytaniu nas mieszkańców- A BASENU JAK NIE BYŁO- TAK NIE MA! Dziękuje za uwagę, choć to i tak zapewne nic nie zmieni :(.

 • Anonim (Are8ws), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobra, ciesz się, że są w Bolcu 2 baseny - galerii handlowej (jak mówiła pani Ołenicz) która mogłaby być centrum spotkań i prawdziwych, fajnie spędzonych weekendów NIE MA.

 • Anonim (A7b5E8), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co przeznaczać tak drogi grunt w centrum Miasta na basen. Nie lepiej jeśli już sprzedać go drogo, a basen wybudować w innym miejscu. Co nie mamy już wolnych gruntów w Mieście?

 • Anonim (ANbpI6), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Basen? Galeria? Chyba w mózgownicach im się poprzestawiało... lepiej zielony skwerek...

 • Anonim (ANbBEU), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przeznaczcie ten teren na szopkę Noworoczną(całoroczną), a basen niech powstanie na terenie basenów odkrytych. Szopkę przystroimy postaciami naszych polityków i dużo zieleni :) ).

 • Anonim (Are8ws), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Baca, zielony skwerek można zrobić gdzie indziej. Gdzie znajdziesz lepsze miejsce na galerię handlową, która ściągałaby do Bolesławca trochę więcej osób, niż właśnie na placu Popiełuszki?

 • Anonim (AE4GR0), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Według mnie tam powinien być basen ale taki naprawdę porządny galerie można na obrzeżach bo tu wtedy by były straszne korki!

 • Anonim (AN0mB9), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  NIE CHCEMY BASENU, na cholere on komu. Beznadziejnie glupi pomysl Juz sa dwa baseny! Po co 3? Chcemy zieleni w centrum miasta.

 • Anonim (ANu9nd), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem za wybudowaniem centrum rekreacyjnego (głównie basen) + np galeria.

 • Anonim (Are8ws), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obserwator racja! Poza tym - jest to duży teren, który można naprawdę dobrze zagospodarować. Można by zrobić kilka CIEKAWYCH sklepów. Reszta terenu moim zdaniem powinna być 'zazieleniona'.2008-12-22, 14:43Szanowna pani emerytko, jakie centrum? W Bolesławcu jest koło 6 siłowni - kto chce, ten chodzi. Po co.

 • Anonim (eQ5PKD), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja nie chcę basenu, plac jest w samym centrum i najlepiej zrobić tam ładny park, myślę, że znacznie lepiej wpisałby się on w centrum niż jakiś betonowy kloc mający być basenem.