Wojciech Kowalski wicemistrzem Polski w biegu na 600 m

Dyskusja dla wiadomości: Wojciech Kowalski wicemistrzem Polski w biegu na 600 m.


 • Anonim (AN0mL0), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Braawo Wojtuś :D.

 • Anonim (Are8ws), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje dla kolejnego sportowca z Bc oby tak dalej.

 • Anonim (AN0tAT), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo! Oby tak dalej! Powodzenia Wojtek!

 • Anonim (AtPG2m), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Congratulationz Wojtek! 'zbieramy piąteczki' XD.

 • Anonim (A7byPi), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I tak lepsi są muajtajowcy - wielokrotne puchary polski (zapomnialem dodać - zglasza się do turnieju 3 zawodników, ale o tym sza... ). Albo tekłondowcy - dziesiątki medali na prowincjonalnych turniejach (nazywanych tez pucharami, mistrzostwami itp).

 • Anonim (AtPyCg), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ile osob startowalo w tym biegu?

 • Anonim (Are8ws), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dużo. Gratki słiciaku :*.

 • Anonim (AtPy9H), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pozdro Wojtek gratulacje, oby jeszcze o te , 030 zejść niżej. A do Poli weź się naucz pisać, ponieważ tak się nie pisze o osobach trenujących Muay Thai lub Taekwondo, a tym bardziej ja nie wiesz jak się oragnizuje zawody w dyscyplinie olimpijskiej to weź się nie udzielaj, ponieważ jeśli według ciebie Mistrzostwa Polski, bo chyba to miałaś na myśli to prowincjonalne zawody, to ci się w głowie poprzewracało. Jak się nie siedzi w jakimś temacie to się nie udziela. Lepiej byś Wojtkowi pogratulowała, a nie wrzucasz na kogoś...

 • Anonim (AtPy9T), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest dowód na to że bolesłavia powinna otrzymac najwyzsza dotacje z miasta przeznaczona dla klubu sportowego, ale niestety nasi włodarze tego nie rozumieja i wspierają nieudaczników z BKS I TOP. Na szczególną uwagę zasługuje fakt że jest to sport indywidualny i to ile taki biegacz musi włozyć pracy aby odnieść taki sukces. Ciekawe kto w tym miescie może się poszczycić tytułem v-ce mistrza polski. Może nasi radni przetrą w koncu oczy i dotrze do nich jaką pracę wykonują zawodnicy i trenerzy bolesłavii należy ich wspierać współmiernie do osiągniętych sukcesów. Gratulacje dla Wojtka i jego trenerki.

 • Anonim (ANbBz4), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziękuję za ten artykuł, wszystkie gratulacje oraz pozdrowienia. Kilka lat temu trenowałem również taekwon-do i śmiało mogę powiedzieć, że w lekkiej jest o wiele ciężej się wybić ;) Pozdrawiam.

 • Anonim (AE7gOv), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Daro na stronie UM Bolesławiec znajduje się podział środków miejskich, więc zobacz kto ile dostał / MKS ponad 50 tys. / dużo czy mało? Jak na jedną sekcję a obozy planowane dla 20 osób / wg. Wniosku/. Szkoda, że wykazu dotacji nie zamieszczono na portalu. Gratulacje zawodnikom i trenerom, tak dalej trzymajcie.

 • Anonim (ANxutM), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje Wojtek!

 • Anonim (AtPG2U), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Daro... sam jesteś nieudacznikiem. Co ty uważesz, że takie kluby jak BKS i TOP nie powinny dostawac kasy na swój rozwój? Uważasz, że brakuje w tych klubach talentów godnych inwestycji? To chyba oczywiste, że w takim małym mieście trudniej jest uzbierać 16! Piłkarzy/ siatkarzy/koszykarzy mogących zdobyć mistrzostwo Polski w swojej dyscyplinie, niz jednemu uzdolnionemu LA-cie? Dla twojej informacji- bo widzę, że jesteś niedouczonym prymitywem- podam, że w grach zespołowych typu piłka nożna czy siatkówka bierze udział(trenuje czy gra) kilkunastu zawodników, stąd takie a nie inne wysokości dotacji. Pomijając fakt, który już został poruszony- mianowicie taki, że lekkoatleci dostali kase z miasta. Tak więc... na przyszłość przemilcz sprawy, które komentujesz, a o których pojącia nie masz!

 • Anonim (ANbBz4), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciężko, żeby cała drużyna się wybiła kiedy na 11 graczy, 3 zasuwa po boisku, a reszta ma to gdzieś. Albo zamiast pojawiać się na treningach przed ligą spotykają się na imprezach ;).

 • Anonim (AE7gDM), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobry Wojtuś :P
  Za ten medal troszkę CI odpuszcze te faule na wf gdy gramy w reczna :P ale tylko rochę :P w końcu kto jak kto ale Ty powinienes miec złotko :P
  Ps. Rewanżyk po feriach.

 • 1
 • 2