Janina Hulacka jest nową dyrektorką szpitala psychiatrycznego

Dyskusja dla wiadomości: Janina Hulacka jest nową dyrektorką szpitala psychiatrycznego.


 • Anonim (AkNlu9), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wow super.

 • Anonim (ANxOgI), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dajcie spokój tej przełożonej. Robi kobieta co może. Jest postawiona między młotem a kowadłem. Rozumie dziewczyny ale jest członkiem dyrekcji więc musi też w tym kierunku działać.

 • Anonim (Ap8QDM), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nareszcie coś konkretnego dzieje się w tym szpitalu.

 • Anonim (Am6oGy), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czto Wania, czto?

 • Anonim (Are8ws), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co Wy wiecie o psychiatrii... żal mi Was, a szczególnie adama...2009-03-30, 16:39I jeszcze jedno... Iza Pawlak jest wlasciwą osobą na wlasciwym stanowisku... i dajmy jej pracować. Ta dziewczyna wniosla wiele innowacji w praktyke pielegniarstwa WSzN i PCh... przedewszystkim preferuje nowoczesne pielęgniarstwo, a przenoszenie na inny oddział ma tez dobre strony, chocby edukacyjne. Tak trzymaj przełozona. I oby nie było pomówien że jestem z tzw obozu wazelin... nie potrzebuje jej... wystarczy wspołpraca, a marudy zawsze sie znajdą. Pozdrowienia.

 • Anonim (AN0nDN), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Człowieku co ty wiesz? Zawsze są te dobre i te złe strony jakby nie patrzeć na temat. Życzę ci, żebyś nigdy nie był w takiej sytuacji jak znalazły się niektóre osoby. Dużo dymu, szarpanina nerwów i pretensje, a wystarczyło by ciut ludzkiego podejścia do sprawy, więcej informacji, a nie tej pokątnej konspiracji w pokoju nr 108. Pełniąc funkcję trzeba się liczyć, że zdania ludzi będą bardzo różne na jeden temat, bo jeszcze się taki nie narodził, żeby każdemu dogodził. Pozdrawiam.

 • Anonim (Are8ws), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witaj normalna... dzieki za odezwę. Mówisz ze niewiele wiem... mylisz sie na calej linii. Wiem o wiele wiecej niz myslisz... bac sie nowoości to brak konstruktywizmu... a tacy ludzie zawsze marudzą, wiesz trzeba być elastycznym, umieć odpowiedzieć na każde wyzwanie... jesli tego nie potrafimy to żle. Tak sie składa ze skończyła sie doba ciepłych posadek... i nic nierobienia, jesli ci nieodpowiada stan w jakim jesteś to go zmien i kłopot z głowy, a jesli nie masz na coś wpływu to faktycznie ty masz kłopot. Pozdro.2009-03-30, 18:43Ludzie... dajmy spokój... teraz należy skoncentrować sie na odzyskaniu prawa do wywalczonej przez nas podwyżki... mamy przed sobą silnego przeciwnika (pani Hulacka)... to jest problem, a nie tam jakies przesuniecia na inny oddział. Praca jest... jest... i to najwazniejsze... tylko wynagrodzenie za tę prace urąga naszej profesji jaką jest... PIELEGNIARSTWO.

 • Anonim (A7bxB1), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czepiacie się przełożonej ale zastanawia mnie dlaczego tak cicho jest na temat księgowej, która poleciała... powinien za tą Panią wziąć się wymiar sprawiedliwości a ona jest nietykalna. To dziwne bo dyrektora K. Zabrali nie mając nic na niego i wszyscy grzmieli. Dlaczego teraz jest inaczej? Czy taka osoba jak Pani, która robi takie wałki może być bezkarna? Dlaczego cisza na ten temat?

 • Anonim (AtPy9p), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nasza Kochana Księgowa p. K. Ma już ciepłą posadke w Nowogrodzcu i ma to wszystko gdzies. Takie mamy prawo. Niestety. Żałosne jest to wszystko. Ale nowa wiadomość dobra lub zła dla niektórych. Wraca do nas była kierowniczka Zoli i super. Niech sie dobierze do dupy tym wszystkim którzy tak skutecznie próbowali się Jej pozbyc. Ha ha. Ha. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

 • Anonim (eQ5PLG), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na Panią księgową i jej zachowania ( w ocenie wielu nadające się do CBA a nie zwykłej prokuratury ) to trzeba by założyć osobny wątek. Przyjdzie i czas na nią. Myślę, że nie będziemy długo czekali a zwłaszcza jak lokali dziennikarze będą mieli ochotę na poszperanie trochę w jej otoczeniu i decyzjach to może być w mgnieniu oka... Przyglądajmy się, a zobaczymy.

 • Anonim (A7bxB1), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do tego delikatnie zmierzam... dlaczego lokalni nie szperają i nie wyciągają jej brudów tak jak usilnie robili to w przypadku dyrektora K. Mają teraz pole do popisu a ta Pani naprawdę zasługuje na najgorsze opinie bo ta kobieta nie dość, że jest nieludzka to na dodatek działała na niekorzyść jednostki a wszystkich traktowała jak nieudaczników, wraca Pani B. To dobrze bo to właściwa osoba na to miejsce i ma poukładane. Ale wracając do księgowej, mam nadzieję, że poniesie zasłużoną karę i że głod pewnego dnia zajrzy jej w oczy.

 • Anonim (AN0ZXB), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Paranienormalny! To powiedz dlaczego niektórzy są tam NIERUSZALNI ze swoich posad? Siedzą po kilkanaście lat na jednym i ich się nie przenosi? Dlaczego? Albo mają zasłużone emerytury a dalej pracują chociaż mogliby ustąpić miejsca starszym koleżankom po fachu, które na emeryturkę jeszcze się nie łapią a są schorowane i mogły by przejść na lżejsze stanowisko no ale niestety... Pomyśl o tym.2009-03-31, 17:48A za podwyżki to ktoś odpowiada dlaczego poszły w niepamięć i możesz się zapytać właściwej osoby, która dużo krzyczała i ucichła jak... wiesz do kogo trzeba zadać to pytanie, zapytaj wiec.2009-03-31, 17:57Czytam tu, że wraca pani od zoli, bardzo dobrze, też była gnębiona swego czasu i widocznie nie poszło niektórym po ich myśli, ja dzięki tej pani pracuję i odczuwam na swojej osobie pewne posunięcia tych, którzy nie byli jej przychylni, ciekawe co się będzie działo...

 • Anonim (Ak5Qe3), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dajcie spokój tej księgowej słyszałem, że już z nią jest źle pożera ją raczysko i to chyba prawda bo widzieli ją w szpitalu we Wrocku teraz na dniach jak mi mówili koledzy. Nie warto kopać ludzi w takim stanie.

 • Anonim (A7bxB1), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli być może jakaś sprawiedliwość jednak istnieje.

 • Anonim (Are8ws), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Normalna! Jak nietrudno zauwazyć... najbardziej krzyczysz Ty... wiec moze zawalczysz z nami o podwyzki... i wiedz o jednym głowa muru nie przebijesz... taki system... jeszcze komuna płynie w żyłach naszej społecznosci... to sie pomału wykrusza... jesli nie masz cerpliwości... UDERZ juz dziś... masz okazje.