Co z drogą Kraśnik Dolny–Dąbrowa?

Dyskusja dla wiadomości: Co z drogą Kraśnik Dolny–Dąbrowa?.


 • xx (hjN7X), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo , partactwa na każdym kroku …. a kasa leci , kto ją liczy ….. niestety nikt ...

 • Nie jestem mieszkańcem Kraśnika Dolnego ale...bywam. Ta droga, istotnie, jest jak autodrom dla pojazdów gąsienicowych. Współczuję tym ludziom....bo tylko tyle mogę.

 • ech... (vZlIx), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Żeliszowa , totalna porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • anonim (qsLan), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zasłaniają się drogą w Suszkach.
  Trzeba jasno i wyraźnie napisać, że droga w suszkach nie jest remontowana na potrzeby mieszkańców i nie musiała by być remontowana. Byłaby jeszcze w całkiem dobrym stanie gdyby nie Samochody ciężarowe jeżdżące przez wieś pod zakaz do pobliskiej Ekoceramiki. Ta droga jest remontowana i poszerzana dla potrzeb tutejszej kopalni. Gdyby nie ten fakt, na pewno nikt by nic z nią nie robił przez najbliższe kilka lat. Inną sprawą jest to w jaki sposób jest to robione. Burdel na tym remontowanym odcinku będzie obecny jeszcze przez parę lat zanim to skończą. Nie wiem czy w ogóle wyznaczyli jakieś objazdy dla samochodów ciężarowych, bo co trochę jakiś Tir się blokuje na tutejszych wąskich bocznych wiejskich dróżkach, lub przestawia komuś płot i ucieka. Panuje totalna samowolka jeśli chodzi o roboty i oznakowanie. Na miejscu "władz" to wstyd by mi było przyznać się do takiej fuszerki a co dopiero się tym chwalić.

 • anonim (ANUYIt), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Partactwo i kpina !dziury nie są łatane są zasypane grysem ze smołą w taki sposób ze przejedzie jeden samochód i wszystko wypada a droga jak była dziurawa tak będzie !