Ruszyła budowa nowego bloku operacyjnego w szpitalu powiatowym

Dyskusja dla wiadomości: Ruszyła budowa nowego bloku operacyjnego w szpitalu powiatowym.


 • anonim (evggAX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na co trzeba zachorować by choć przez chwilę być pod opieką tej ślicznotki w okularach?

 • anonim (hjJKk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest na razie rozbiórka starego budynku! Ludzie! Drogę 297 na rondzie znowu zaczęli remont, a budowlańcy z Kruszyna wracają na rondo po wyborach. Nie dajcie się wpuścić w obiecanki.

 • Prawda (qfDXB), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szpital to mordownia nic więcej nie polecam.

 • anonim (euIs9d), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak wszystkie pyzy rączki prosząco składają... coż za piękna podświadoma manipulacja :)

 • Kamil (hjpAT), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze, że się żaden z nich tym młotkiem w głowę nie uderzył bo pewnie musiałby siedziec na sorze pół dnia czekajac na pomoc

 • Bolesław (euu5tC), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Jak zapewnia dyrektor ZOZ-u, pacjenci nie mają powodów do obaw. Inwestycja w żaden sposób nie przeszkodzi w działalności placówki; ta będzie cały czas pracować pełną parą."
  a ja się pytam który z uczestników tej uroczystości wykonałby planowany zabieg w szpitalu bolesławieckim ?

 • on (AreNuK), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  kazdy!!!! jak pare tys ludzi rocznie!

 • Bolesławianin (qf8E7), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BLA BLA BLA!!! I ciągle bla bla bla!!! A pacjenci szpitala karmieni są gorzej jak w schronisku dla psów!!! To tylko jeden z problemów, które można mnożyć o szpitalu powiatowym w BOLESŁAWCU!!!!

 • xyz (AE7XFf), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W tym boleslawieckim pseudo-szpitalu wykonuje się 2 kolonoskopie miesięcznie,Dla porównania w Miedziowym \Centrum Zdrowia w Lubinie 8 w ciągu jednego dnia.Ludzie,czyli bolesławianie boją się tu leczyć.Z zawałem serca wiozą do Zgorzelca..Nie ma neurologii z prawdziwego zdarzenia.Takie są realia szanowni politycy.Nowy blok operacyjny niewiele zmieni.Potrzebni są dobrzy lekarze,a tych w naszym szpitalu jak na lekarstwo,niewielu.Nie ma po prostu jakości ,również w sferze mentalnej.

 • Zołza (qfH4m), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ten na ostatnim zdjęciu wygląda jak Maliniak;)

 • bolecnauta (hjJhg), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Budynek w rejestrze konserwatora a władza ma to gdzies

 • ... (ArpWY2), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje tylko jak to będzie długo trwać i robić coś żeby pokazać i obiecać to nie do końca dobry pomysł. Szpitale są po to żeby inwestować w sprzęty rozbudowywać ale także żeby korzystać z tego. W Polsce jest bardzo ciężko dostać się na badania. Są sprzęty z których się nie korzysta albo jest limit na nie miesięczny to jest niedopomyslenia. Powinno najpierw się inwestować w to co jest dbanie o to co jest i zmienić i inwestować w jedzenie i podawanie tego jedzenia... dodam ze atmosfera tez jest bardzo ważna bo czasami zauważam ze niektórzy ludzie przychodzą do pracy za karę takie mam wrażenie ... a ludzie którzy są chorzy nie maja wsparcie a widza uśmiech i to jak do nich się podchodzi i stara się pomoc wydaje mi sie ze to by podnosiło tego człowieka nie powiem nie ma ludzi idealnych bo czasami się trafi na niedobrego pacjeta ale wiem sama po sobie uśmiech to najlepsze u człowieka :)

 • obserwatorsceny (hjKyL), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak, pięknie ci panowie burzą. Kiedy zaczną budować. Już im się mylą niedokończone a otwarte dzieła. Ha, ha, ha !!! Czaruś, Piotruś i Karolek trzej muszkiterowie miasta i powiatu straszą mieszkańców na każdym słupie, latarni.
  Otrzeźwenia kochani mieszkańcy Bolesławca i okolic. Do urn. Niech 21.10.2018 roku przejdzie do historii.