Zaskoczenie w wyborach prezydenckich! Mamy wyniki z Bolesławca!

Dyskusja dla wiadomości: Zaskoczenie w wyborach prezydenckich! Mamy wyniki z Bolesławca!.


 • 1 (An2wL7), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zobaczymy pełne wyniki to osądzimy.

 • mi (ALxJIJ), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje, Pan Piotr Roman, to doświadczony polityk i samorządowiec.

 • Ja. (ALxas9), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Adam (ekh7mB) napisał(a):

  Gratulacje!!! Panie Prezydencie!!! Mądrzy i rozsądni Bolesławianie . Wam też Gratuluje!!!

  Gratulacje P. Romanie też -iteż dziękujemy..

 • anonim (AE7f6a) napisał(a):

  Gratuluje Istotnym trafnych przewidywan. A co do wyboru, ludzie maja w nosie kto rzadzi, wazne co z tego maja. A ze darmowe autobusy, pod gruntowy i skate park jest bardziej konkretny od wycieczek i sloni to nic dziwnego

  Dziękuję w imieniu własnym, redakcji i ankieterów!

 • Jugo (AkYwj2), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Rudyk do końca trzyma poziom.

 • Super (hjc5d), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i super poszłam na wybory zagłosować na Pana Piotra Romana i jestem bardzo zadowolona z wyniku,dużo zrobił dla naszego coraz to piękniejszego miasta i na pewno jeszcze więcej zrobi dodam, że mam mniej niż 25 lat i nie wiem z kąd teoria , że sami starsi na niego głosowali ...

 • wyborca (AE7Xzi), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowny Panie Redaktorze. Co mało etyczne podawanie do wiadomości, że kandydat nie odbiera telefonu. Ma do tego prawo. Godniej byłoby napisać, że do chwili obecnej brak jest komentarza za strony kandydata.

 • JanuSz (hjJoW), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro juz po wszystkim to prosze oczyscic miasto ze swoich pieknych mordeczek

 • Darecki (hjJCR), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ja (hjc97) napisał(a):

  A czy jakikolwiek inny prezydent bedzie robil z wlasnej prywatnej kasy? Wiadomo ze buduje sie z podatkow...pierdo...sz od rzeczy.. Tak samo kazdy nastepny bedzie obstawiać stolki swoimi kolesiami to dziala w dwie strony.. Roman wydaje sie najbardziej realny i racjonalne pomysly miec .. A reszta to moglaby pisac filmy sf...mam nadzieje ze to byl dobry wybor.

  No właśnie sam przyznałeś, że przyjdzie następny i będzie obstawiać stołki swoimi kolesiami !? Czyli przyznajesz, że obecnie klika rządzi i w zamian za stołki zawsze zagłosują na swojego szefa. Chyba jedynym rozsądnym rozwiązaniem byłoby systemowo zakazać zasiadania w radzie miasta ludziom piastującym no przynajmniej stanowiska od kierownika wzwyż w spółkach miejskich no bo radni mają kontrolować swojego włodarza, a nie być jego podwładnymi.
  Zobaczylibyśmy wtedy całą prawdę czy byłoby takie parcie, aby zostać radnym !?

 • wyborca (AE7Xzi) napisał(a):

  Szanowny Panie Redaktorze. Co mało etyczne podawanie do wiadomości, że kandydat nie odbiera telefonu. Ma do tego prawo. Godniej byłoby napisać, że do chwili obecnej brak jest komentarza za strony kandydata.

  Szanowny Panie Czytelniku, powinien Pan dostać nagrodę za wymyślanie eufemizmów. Nie odebrał to nie odebrał, nie będziemy pudrować rzeczywistości. W mojej opinii takie zachowanie to brak klasy u kandydata.

 • anonim (AE7f6a), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Slusznie, nie odebral i tyle, co Ty z tvn? Po co manipulowac?
  A co do "kliki" to juz smieszni jestescie. Ktos kto wygral jakiekolwiek wybory, otoczy sie przeciwnikami? Jasne ze zatrudni "swoich". Zribilibyscie inaczej hipokryci?