W czerwcu ruszy rozbudowa sieci ciepłowniczej w rejonie Rynku

Dyskusja dla wiadomości: W czerwcu ruszy rozbudowa sieci ciepłowniczej w rejonie Rynku.


 • ZK Polska (ALxc1e), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podłączanie do sieci jest dobre tylko pomyślmy teraz o rurze która leży w ziemi należącej w przyszłości do gminy "eskimoskiej" i odszkodowaniu z tego udziału. Skąd wiecie że ciepło z sieci nie podrożeje i że dziadek eskimosa miał kiedyś akt własności na "waszą rurę"?

 • ANTY PIS (AE7ukX), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  zerwą kostkę i zrobią huj.. ę ?

 • anonim (qfFwr), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie kracz nie kracz .Bardzo dobry plan .A jeszcze lepiej gdyby w przyszłości całe miasto ogrxewane było przez sieć. Uniknelibysmy wszelkiego rodzaju zapaleń i pożarów. A co do ceny to opał tez kosztuje.kolezko

 • anonim (ALxJ3p), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  tak ale nikt nie pisze ile klatek mieszkaniowych zostanie podłączonych ! wystarczy jedna osoba, jedne lokator że się nie zgodzi na podłączanie do centralnego ogrzewania oferowanego i cała klatka nie zostanie podłączona, jest bardzo mało klatek mieszkaniowych gdzie lokatorzy wszyscy zgadzają się na podłączenie, około 6 ... więc może o ty mówmy !

 • Malkon (ALxJYC), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "jest częścią strategii likwidacji niskiej emisji dwutlenku węgla i pyłów zawieszonych w Bolesławcu" . Jak już to ograniczenie emisji CO2 i pyłów zawieszonych w bolesławieckim powietrzu.