Dachowanie na Komuny Paryskiej

Dyskusja dla wiadomości: Dachowanie na Komuny Paryskiej.


 • anonim (vZlLt), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kierowca zawodowy (hjJKC) napisał(a):

  Też uważam ze to jakiś cwaniak który wziął auto od rodziców i się popisal głupotą i brakiem wyobrazni. ..mam nadzieje ze stracił za swój wybryk prawo jazdy na 10 lat minimum tak dla przykładu ....dla przykładu takich cwaniaków na dołek na 48 h...

  Nareszcie madre slowa...na dolek i kilkanascie batow...stop glupocie.. Ale cóż...jaka wladza,taki narod...

 • anonim (AN0f8T) napisał(a):

  Prawo jazdy mam 40 lat, tak na oko co najmniej 1 mln km za sobą. Teraz rocznie robię ok. 60 tys km. I dlatego mogę autorytatywnie stwierdzić, że tak rozbić samochód może tylko debil. Debil - to ktoś w wieku 28 lat o umysłowości 12-latka. I powinien mieć zabrane prawo jazdy oraz być skierowany na badania psychiatryczne.
  To nie była pomyła - ba pomyłki też mi zdarzały - to była krystalicznie czysta głupota. Podobnie, jak głupie jest pisanie, że każdemu może się coś takiego zdarzyć.

  Absolutnie ZGADZAM SIĘ z Panem !! Chyba to jakiś debil komunikacyjny. Ja również prowadzę pojazdy, różne, ponad 45 latek i nie spowodowałem żadnej kolizji drogowej. Słusznie Pan to określa....poziom inteligencji na poziomie płytek chodnika. Pozdrawiam.

 • jarek (vudjF), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jaki wlasciciel taki zamach

 • Ja (ArecQy), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  DBL skrót od DEBIL. Pan życie i śmierci jak większość kierowców z tego miasta. Dzień bez wypadku dzień stracony. A wszyscy są takimi wybitnymi kierowcami. Dobrze że psychiatryk jest w tym mieście chociaż nie trzeba daleko wozić.

 • 1
 • 2