Nielegalne śmieci w lesie w Nowej Kuźni… zasypane ziemią. Kto zawinił?

Dyskusja dla wiadomości: Nielegalne śmieci w lesie w Nowej Kuźni… zasypane ziemią. Kto zawinił?.


 • Lolek (vBHgW), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten pan Nadleśniczy to niezły obrońca pana K dobrze wiedział że zasypał tylko chciał wszystko zamieść pod dywan A teraz to zganiają że pracownicy niby się pomylili pomylić się można jedna wywrotke wywieść ziemi ale nie dziesięć.W następnym dniu Pan z kurników wszystko wyrównuje też się pewnie myli bo miał wyrównać droge

 • Eko las (vBHgW), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy o wszystkim wiedzieli tylko każdy się boi o tym gadać przecież to już było wyrównane grabiami a na wiosnę to mądry leśnik posadził by las

 • mieszkaniec (An2FsM), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hańba !

 • anonim (ANb3Um), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Mieszkaniec Nowej Kuźni (An2FsM), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowni Państwo należy skończyć z tym układem ludzi wzajemnej adoracji ! Mamy okazję już 21 października , to skandal i wstyd dla wszystkich mieszkańców Nowej Kuźni i Gminy Gromadka . Przecież gość jest przewodniczącym .

  Siekiera , młotyka , zasypane śmieci , Król już w tych wyborach ze stołka leci. Siekiera , śmieci , młotyka , Darek za nim utyka .
  Śmierdzą kurniki , nie świecą latarnie , nowy wójt wszystko ładnie ogarnie .
  Nowy samorząd nam się szykuje , a leśniczy walizki pakuje .

 • Ada (dRjUzc), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  On lubi żony

 • Leśny Ludkek (vZxD1), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak mógł powiedzieć ze po jego zgłoszeniu , to nie prawda . Strażnik leśny to zgłosił po zawiadomieniu od mieszkańców !

  Pan Mazan :” tylko nie zasypuj śmieci” , ale jest cyniczny , jakby zasypywanie śmieci było w nadleśnictwie Chocianów codziennością !?? Czy tonący sie brzytwy chwyta ! ? Czy nikt nie ma nad tym kontroli , to są Urzędnicy Państwowi !

 • anonim (vBHgW), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rączka, rączkę myje. Taka polityka. Nie oczekujcie , że poniesie jakieś konsekwencje. Mają swoje za uszami to jeden drugiemu dupe uratuje.
  TAK TO WIDZE.

 • Gal Anonim. (woew1), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hehehe widać odrazu kto za tym stoi! To przeciwnicy Leśniczego. Wiecie co jesteście ?! Jesteście śmieszni! Nie odpuscicie!! Pycha i zazdrość! Ja to tak rozumiem! Nikt nie widzi dobrych działań Pana. K tego co robi dla waszej wsi dla gminy. Tylko czekacie na okazję żeby go znieslawic ,zrobić z niego najgorszego człowieka na ziemi. A wy to co tacy nie winni? Macie czyste sumienia!?? Pamiętajcie pan leśniczy ma też ludzi którzy go szanują , lubią i doceniają jego prace dla Gminy i dla Lasów! Czemu od 16 lat jest radnym? Ktoś mu jednak ufa i oddaje w jego ręce dobro wsi i gminy. Żal mi was.! Tyle już czasu probujecie go usunąć z pracy i rady gminy i co nie wychodzi wam jakoś! Skończyłem. Panie Krzysku petarda i do przodu.!

 • Czesław Brzenczyszczykiewicz (hjJCu), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sra ta ta ta , nie ukręcicie na Krzyśka Króla bata!!!! Buraki z was i tyle! Gamonie!

 • Kamil (vZytQ), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chyba Pana Krzysztofa jakaś koleżanka tak mocno broni;-)ma ich duzo;-)tylko ludzie wam tyle powiem jak pan K wygra to na pewno go nie zobaczycie po wyborach bo to co najlepiej robi to nic nie robi bo już nie ma kim.Juz coraz mniej ma ludzi za których będzie zbierał lałry

 • Marta (vZytQ), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak można gadać że ktoś za tym stoi przecież nikt mu nie kazał zasypywac tam śmieci.

 • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz (An2FsM), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gamonie to są ci co Języka Polskiego nie znają i bzdury zeznają ! Bata to ukręcił sobie sam - śmieciami a to jego kolesie są burakami ! :) :) :)
  Każdy rymuje co myśli , ja myślę , że K miał swoją szansę odejść w chwale lecz nie skorzystał , teraz odejdzie w hańbie przysypany śmieciami i upodlony jako zielony ludek !

 • Mariusz (vZyqB), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie z większym Q napewno na niego nie głosują tylko ci którzy dają się sterować jak marionetki

 • Ludek (vBHgW), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co pan tak broni tego niewinnego pana K jak chyba panu drewno obiecał żeby pisać takie kłamstwa jak ludzie chcieli że był sołtysem to powiedział że nie chce bo nie z tego pieniędzy nie ma A wybory wygrywa się każdy już wie jak to zrobił, przecież Pan K władca jest jemu wszystko wolno z siekierka latać ludzi domeldować i śmieci zasypać A taki był przeciwny tym śmiecia i co zrobił zasypał je! Już na wiosce nie ma komu robić i nie ma za co dziękować panu K