Nielegalne śmieci w lesie w Nowej Kuźni… zasypane ziemią. Kto zawinił?

Dyskusja dla wiadomości: Nielegalne śmieci w lesie w Nowej Kuźni… zasypane ziemią. Kto zawinił?.


 • 1 (An2wL7), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sprawa prosta - jeśli radny wywiózł śmieci do lasu, nie trzeba zastanawiać się kto zasypał.

 • Stachu (vBHgW), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież to leśniczy kazał zasypać te śmieci stał i pokazywał palcem im co mają robić.To jak może mówić nadleśniczy że on nie wierzy że to jego pracownik wystarczy firmy zapytać kto im to kazał zasypać.proste ale nadleśniczy od wielu lat broni przekrętów lesniczego

 • Janek (vBHgW), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytając odpowiedź Pana nadleśniczego nie mogę uwierzyć jeżeli 30osob na zebraniu słyszy że pan leśniczy zasypal śmieci i temu nie zaprzeczał i mowi ze nie nam sie bedzie tlumaczyl.to co Pan tu mówi że nic nie było.

 • anonim (ekhtnL), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ukarać srogo

 • Buła (qfwyV), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To się nadaje na artykuł do telewizji , bo ten leśniczy miał już zawiasy za jakieś dziwne rzeczy , teraz te śmiecie a on nadal pracuje a nadleśniczy problemu nie widzi. No porażka !

 • gajowy (ANb3l1), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powiadomić Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych.Jeżeli leśniczy nie jest z PISu ma przechlapane.

 • Kola (vZIks), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Leśniczy zamiast dbać o lasy, to co robi? Szok! To naprawdę powinno znaleźć się w telewizji.

 • Bolek (hjNQz), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan K dobrze wiedział, że śmieci zostaną zasypane. Wystarczy się zapytać osób , które je zasypały. Oni powiedzą kto im kazał, bo nie wierzę, że wezmą na siebie odpowiedzialność. I zamiast zostawiać tak sprawe i pokazywać panu K po raz kolejny, że jest bezkarny, przekazać sprawę do telewizji. Gdybym to ja te śmieci zasypał, to jeszcze siedzieć bym poszedł. Traktujcie nas równo!

 • Cyrk (hjNQz), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli możemy zakopac śmieci w lesie i nikt się z nami nie będzie sądzić? Skoro on mógł? Ładny przykład Nadleśnictwo daje ludziom .

 • anonim (vZDhN), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Leśniczy znalazł ciekawy sposób na utylizacje tych smieci przecież popatrzcie na post Pani sołtys 4 miesiące temu wystawiony a nadleśnictwo wysłało tam straż leśną 3 dni temu więc jest jasne że nadleśnictwo nic nie robiło to tej pory tylko po zgłoszeniu przez mieszkańca nk że leśniczy zasypal te śmieci coś ruszyło a teraz się tłumaczą że to jacyś tam robotnicy z ukrainny przecież skąd oni mogli wiedzieć gdzie są śmieci i tam trzeba je zasypać można Jeszcze zapytać właściciela kornikow kto go poprosil zeby zarownac ta ziemię no kto?panie nadlesniczy to latwo sprawdzic tylko trzeba chciec.

 • anonim (vBHga), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nikt nie widział pana króla że on każe zasypać śmieci ani nikt nie na dokładnych dowodów że to sprawa pana króla
  A ludzie kogoś osadzają

 • Lol (hjNQz), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jednak ktoś widział...

 • anonim (vZDhN), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co wiem to dowody są zeznania pracowników przeciez sami sobie tego nie wymyślili gdzie mają zasypać wystarczy popytac dodam że miejsce zdarzenie jest oddalone od prac 2 kilometry.a wyrównywal pan z kornikow obok to można też zapytać kto kazał no i zdjęcia Pana też są tylko ludzie którzy je posiadają czekają na rozwinięcie tej sprawy bo tego już pan leśniczy chyba pod dywan nie zamiecie.

 • anonim (vBHgO), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Grubymi nicmi ten temat szyty jest. Jakoś nie wierze w to co tu pisane jest i w to że leśniczy pozwoliłby śmieci w lesie zasypać

 • Mieszkaniec (ekhOOZ), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten leśniczy jest radnym 16 lat ! Troszkę mu się w głowie poprzewracało skoro daje przyzwolenie nielegalnych wysypisk . Od kilku miesięcy wie o sprawie bo komentował post sołtys ale interweniuje dopiero po nagłośnieniu sprawy na istotne . Oj panie , skończ pan , wstydu oszczędź !