Kierowczyni opla potrąciła rowerzystę, dostała 500 zł mandatu

Dyskusja dla wiadomości: Kierowczyni opla potrąciła rowerzystę, dostała 500 zł mandatu.


  • Ela (e5BIJS), 2018-10-09 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ostatnio zaobserwowałam,że w Bolesławcu młode damy za kierownicą niczym nie różnią się od Panów.

  • slawny ceramik (ALlzoR), 2018-10-09 12:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak ta kierowczymi mogła uderzyć w rowerzystę z MIASTA CERAMIKI !!!!!!!!!

  • anonim (A7NR50), 2018-10-09 12:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A przepraszam bardzo kierowczyni? brawo za tytuł artykułu.proponuję wizytę u lekarczyni.język na istotnym pozostawia wiele do zyczenia.

  • anonim (ALxJwG), 2018-10-09 13:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nowy słownik poprawnej polszczyzny PWN podaje: „(ten kierowca, nie: ta kierowczyni)

  • anonim (AE7bfu), 2018-10-09 13:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    nie prościej napisać kierująca oplem

  • anonim (A7wxQd), 2018-10-09 16:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Widziałam to zdarzenie :(To straszne jacy ludzie są okropni... Panie (Bo było ich dwie) wysiadły z auta i pierwsze co to nie zapytały się czy coś się chłopakowi nie stało tylko od razu druga Pani z telefonem na policję... Panie wyjeżdżając nie zatrzymały się na drodze rowerowej. A ja wracając tamtą drogą też prawie się natknęłam na szybko wyjeżdżające auto ':( Nikt tam się nie zatrzymuje... Jadą jak najszybciej na oślep. Mam nadzieję, że w przyszłości takie wypadki się tam nie powtórzą...

  • anonim (AE7INf), 2018-10-09 21:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A7wxQd) napisał(a):

    Widziałam to zdarzenie :(To straszne jacy ludzie są okropni... Panie (Bo było ich dwie) wysiadły z auta i pierwsze co to nie zapytały się czy coś się chłopakowi nie stało tylko od razu druga Pani z telefonem na policję... Panie wyjeżdżając nie zatrzymały się na drodze rowerowej. A ja wracając tamtą drogą też prawie się natknęłam na szybko wyjeżdżające auto ':( Nikt tam się nie zatrzymuje... Jadą jak najszybciej na oślep. Mam nadzieję, że w przyszłości takie wypadki się tam nie powtórzą...

    do szkoły ,bo ani ładu i składu w tym co piszesz.

Reklama