Krępnica: ludzie syfią, a wędkarze za to płacą. Będą opłaty za wjazd?

Dyskusja dla wiadomości: Krępnica: ludzie syfią, a wędkarze za to płacą. Będą opłaty za wjazd?.


 • anonim (ekhtnr), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Postawili kubły workowe na śmieci , a teraz mają pretensje że ludzie tam wrzucają śmieci bo będzie trzeba je wywozić, paranoja.

 • loki (A81GBi), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  postawią kubły to zapierdzielisz je do swojego ogódka:) paranoiku.

 • anonim (AE7olP), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłem wczoraj na Krępnicy i płatny wiazd to bardzo dobry pomysł, poniewaz byłem swiadkiem jak grupa młodych ludzi przyjechala staneli na 15 min a zostawili puszek i butelek jak po calej nocy... Oczywisice mieli 15 metrow dalej smietnik ale juz podejsc jest za ciezko. Najlepiej nasrac i zostawic.....

 • Normalny gość (A7wz7Z), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zrobić opłaty i temat zamknięty kosze tez by się przydały . A ogólnie to nasze bydło niech się nauczy zachować w miejscach publicznych !

 • Boltar85 (A3Ty2m), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powinni zrobić porządek z tym parkowaniem aut tuż przy wodzie. Każdy musi mieć auto na wyciągnięcie ręki i parkują jak chcą. Przez takie parkowanie nie ma gdzie się położyć.

 • Pi (qfFiS), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja też postawię tam kosz na śmieci i będę brał kasę od plażowiczów. Może tak PZW kupi te wody, ogrodzi i dopiero wtedy żądać będzie zapłaty ?

 • Jaek (AKpxb4), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zakaz wjazdu, zakaz biwakowania i by się skończyło. Wędkarze płaca kupe siana żeby pojechać na ryby, ale od czerwca do września nie ma szansy powędkować!!!!

 • Jacek (AKpxb4), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic nie trzeba odgradzać, to jest woda dzierżawiona przez PZW, czyli jak by nie patrzył ich własność, płaca co rok duże pieniądze za nią. Chcesz jeden z drugim to wydzierżawcie lub kupcie wodę i pozwalajcie robić byractwu oborę na swoim podwórku !!!

 • S.... (ANUTfr), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem bardzo ciekawy w jaki sposób chcieliby te opłaty pobierać... Ogrodzić całość, zrobić szlabany, budki z biletami i zatrudnić ludzi sprzedających te bilety? Ciekawy jestem czy zastanowili się jaki to byłby koszt i w jaki sposób ogarnąć takie przedsięwzięcie.
  Przy okazji miałbym prośbę do autora artykułu aby sprawdził jakie są to dokładnie cyt. "ciężkie pieniądze za dzierżawę" i na jakich dokładnie warunkach się ona odbywa.
  Z tego co mi wiadomo akwen jest własnością Gminy Wiejskiej Bolesławiec i od wielu lat służył mieszkańcom jako miejsce wypoczynku - w związku z czym nasuwa się pytanie, czy wędkarze nie dzierżawią tylko częściowo akwenu i czy u umowie dzierżawy nie jest zaznaczone, że muszą udostępniać go nieodpłatnie mieszkańcom. - tego nie wiem, ale będę wdzięczny reporterowi za sprawdzenie treści umowy i opublikowanie istotnych warunku na łamach portalu.

 • anonim (A7w4ky), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Idź do Gminy i się spytaj.

 • Ela (e5BIJS), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę wprowadzić opłaty za wjazd.