Biali i czarni glino-ludzie, czyli to, co w Bolcu istotne

Dyskusja dla wiadomości: Biali i czarni glino-ludzie, czyli to, co w Bolcu istotne.


 • Marrrooo (eltCHk), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nareszcie ktoś Łętowskiemu i całej tej zgrai powiedział prawdę!

 • anonim (eBCdjs), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Marrrooo (eltCHk) napisał(a):

  Nareszcie ktoś Łętowskiemu i całej tej zgrai powiedział prawdę!

  Szczególnie tym dwóm starym zgryźliwym tetryczkom, przecież te dwie baby, by sobie oczka wydrapały jakby je zostawić sam na sam w jednym pomieszczeniu.

 • anonim (em97Yg), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Grazyno bardzo celne podsumowanie! To te stare pryki powinny się pomalować a nie młodzież wykorzystywać, która została zmanipulowana i nic nie wiedziała o polityce która stoi za tym wszystkim. Miasto oferowało Nowakowi co roku duże pieniadze, ale on nie chciał robić parady i chciał 45 tysięcy. Marczewski z Łętowskim hejtowali imprezę pisząc bzdury. Młodzież uwierzyła im ale nieliczna.

 • Ja (whBVU), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W samo sedno.Brawo dla Pani Grażyny i Istotnych

 • anonim (AE7YxM), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli te wszystkie dzieciaki pod sądami to tez bez swiadomosci za plotikierow z po i nowoczesnej? Dobry to rozumowania Pani Geazynko!!! Nic tylko brawo bic za ta interpretacje

 • x (ekh7pk), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  zejdźcie na ziemię, bo odlatujecie. wskakujecie na szczyt hipokryzji... zawróćcie z tej drogi, którą podążacie od obrzucenia gów... ludzi, którzy szli w Marszu dla Życia i Rodziny, bo już tracicie i będziecie tracić.
  [...]

 • anonim (ANyzOR), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Juszkiewicz-Maślicka, Nowak-Ogrodnik cóż za połączenia przeciwności. Ale jak chodzi o politykę to oczywisćie razem mogą być, byle komuś dokopać. Do tego dołączył się Marczewski który w Bolesławcu od dawna nie mieszka i pogardza naszym miastem. Nad wszsytkim czuwa Łętowski, który spie*olił już kampanie Nowaka teraz nowe rzeczy mu nie wychodza. Brawo co za śmietanka wyborowa.

 • świadomość (A5EZfY), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE7YxM) napisał(a):

  Czyli te wszystkie dzieciaki pod sądami to tez bez swiadomosci za plotikierow z po i nowoczesnej? Dobry to rozumowania Pani Geazynko!!! Nic tylko brawo bic za ta interpretacje

  Oczywiście, że bez świadomości. Tak samo jak ludzie idą za pisem bez świadomości. Świadomi ludzie nie głosują ani na PIS, ani na PO, ani na N i inne takie.

 • anonim (AE7YxM) napisał(a):

  Czyli te wszystkie dzieciaki pod sądami to tez bez swiadomosci za plotikierow z po i nowoczesnej? Dobry to rozumowania Pani Geazynko!!! Nic tylko brawo bic za ta interpretacje

  Jeśli dzieci protestują pod sądami, to bardzo wątpię, by wiedziały, o co chodzi. Młodzież już prędzej. W każdym razie młodzież pomalowana na czarno, o której mówi Grażyna, nie wiedziała, moim zdaniem, o co chodzi.

  Bo czy wiedzieli, że Nowak zarobił ponad 28 tys. zł na Gliniadzie w Bolesławcu, choć publicznie twierdził, że nie zarobił ani grosza? Czy wiedzieli, jak politycznie jest to rozgrywane? Czy wiedzieli, że miasto co roku oferowało 15, a potem 20 tys. zł Nowakowi na Gliniadę? Czy wiedzieli, że Nowak mógł liczyć na wsparcie BOK-MCC i innych jednostek miasta? Czy wiedzieli, kto wymyślał Gliniadę, kto ją organizował przez lata? Czy wiedzieli, dlaczego cały zespół organizujący Gliniadę się rozsypał i kto był tego przyczyną?

  Moim zdaniem nic nie wiedzieli, bo gdyby znali fakty, to nie wzięliby udziału w tej maskaradzie. Ja zobaczyłem ich na ulicy, gdy po paradzie i kolorowaniu proszkami szedłem uruchomić prysznic. Nawet nie przyszło mi do głowy, że to jakiś protest. Pomyślałem tylko, że to jakaś grupa teatralna i że pewnie strasznie im gorąco, bo cali na czarno.

 • anonim (An27qT), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo brawo brawo wiecznie niezadowoleni giermkowie dziada luda wszystko by zrobili żeby zmienić rządzących i żeby dorwać sie do kasy i wielebnemu dziadowi płacić 45 tys albo i więcej , nareszcie ktoś odważył się powiedzieć prawdę !!!

 • anonim (ePcCXH), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Grżyno, dlaczego na kolorowo i nie w tej ramce z foto otwierającego ten big news? Z tą miną idealnie Pani tam pasuje:)

 • anonim (dpqNfD), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie przepadam za Nowakiem i jego Gliniadą. Jednak w artykule jedna rzecz się nie klei. I to nie taka błaha. Otóż wysmarowanie się na czarno to była inicjatywa tych dzieciaków i osoby wymienione przez autorkę nie miały możliwości brać udziału w tym proteście. Nie można więc czynić im z tego tytułu jakichkolwiek zarzutów. Gdyby były poinformowane o takiej akcji to kto wie, być może ktoś z nich by się przyłączył.

 • anonim (dpqNfD), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co do kabanów to wymienione przez panią osoby są raczej zbyt słabo utuczone.

 • Fja (AN0TMJ), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A no Pani Grażynko uważam że w paradzie nie miejsce p.Łętowskiej p.Maślickiej a miejsce pracowników wraz z kierownictwem i P.prezesem ZC.

 • Mariusz (eltCF7), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo fajny materiał!
  Podoba mi się :)