Znów można malować się gliną na Bolesławieckim Święcie Ceramiki

Dyskusja dla wiadomości: Znów można malować się gliną na Bolesławieckim Święcie Ceramiki.


 • anonim (A81umY), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie opamietajcie się i nie piszcie bzdur. Glina Show była wspaniałym widowiskiem

 • Ja (vZiT9), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wy się nadajecie do pracy w TVP. Tam też takie bzdury gadają! Tvpistotne buahahhahaha. Czy raczej nieistotne!

 • sklad (ANyW9d), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najbardziej mnie rozwala użycie słowa "hejt". Machacie nim na lewo i prawo. W kazdym prawie poście wielkie żale, jaki to na Was hejt nie spadł, jak Wam ciężko było, ale dzielnie daliście radę. Tyle tylko że ja nie zauważyłem żadnej fali hejtu. Owszem, wszystkich komentarzy nie czytalem, może znalazłoby wśród nieprzeczytanych parę prawdziwie hejtujących, ale nie róbcie z siebie takich ofiar. Krytyka to nie hejt. Zwłaszcza filmik, o którym wspomniala Pani Grażyna. W nim jest hejt? Wolne żarty. Pozdrawiam.

 • Gh (A81G07), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Boleslawianka (ekhVx7) napisał(a):

  Piekiełka ciąg dalszy, za co ma byc te 45.000? Z panem Nowakiem chyba juz nikt sie nie dogada, wielka szkoda, ze sam sie wziął za niszczenie swojej imprezy. Niezgoda rujnuje, Panowie. Chyba juz jednak zbyt daleko to zaszło, zeby wyjsć z tego z twarzą. W życiu liczy sie kompromis, a tu sa tylko przegrani. Brawo dla organizatorów i uczestników Glina show za odwagę w tej atmosferze hejtu, chyba sie przyłącze, jeżeli cos zorganizujecie za rok (dla zasady)

  W tym roku cześć osób świadomie nie wzięła udziału, zwłaszcza z małymi dziećmi. Sam byłem świadkiem rozmowy. Ludzie bali się, że będzie jakaś grubsza zadyma. Na szczęście był spokojnie.