StarBol przegrał z NGR Technologie AWF 71:86

Dyskusja dla wiadomości: StarBol przegrał z NGR Technologie AWF 71:86.


  • As (Are8ws), 2008-10-26 19:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ojj jak mi przykro... dobrze im tak ;].

  • Tommy 705 (AtPyA1), 2008-10-26 21:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zgadzam się z Asem! Już nie mogę się doczekać jak TOP dokopie tym puplkom Leszcza w derbach...

  • Zyx (AN0lKG), 2008-10-26 21:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A nam To wisi czy to starBOL czy WTOP byle by chłopaki mogli sobie pograć :) Ale ten mecz może być ciekawy :) zapraszam już dziś :) ale bedzie się działo! Tylko kiedy?

  • Fan_plk (AN0mCQ), 2008-10-26 23:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wykupcie prawo gry w PLK! To Anwil, Prokom czy tez Turów beda przyjezdzac: D.

  • Wojo, 2008-10-27 05:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    FAjnie ze takei imrezy w bolcu maja miejsce, domyslam sie ze mecz byl rozgrywany na boisku I LO. Szkoda ze niemoglem tam byc pozdro dla druzyn!

  • Zyx (ANuYIb), 2008-10-27 07:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do Fan_plk: Uważasz, że to jest chińska liga koszykówki?

  • Maryar (A7pYJy), 2008-10-27 10:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciekawe po co w 40tysiecznym miescie 2 druzyny koszykowki. Nie mozna sie dogadac i zrobic 1 ale silna?

  • Fan_plk (AN0E9u), 2008-10-27 12:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do Zyx: Jaka znowu chińska? Jak czytam to jakaś 3 liga, zróbcie składke i macie wpisowe na gre w PLK :D
    A tak serio to faktycznie, po co w BC dwie druzyny koszykarskie lol Jedna, a silna przydałaby sie, ktora by systematycznie szła w góre szczebli ligowych...

  • Zawodnik Basket (AtPxBj), 2008-10-27 14:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oj uwierz ze nie moga sie dogadac ;/ Ja tez jestem za tym by zrobili 3 lige i aby niej grali najlepsi i np 3 lige slabszych lub juniorow starszych ale nie ;/ Nie lubia sie i kazdy kazdemu rzuca klody pod nogi ;/ Wiem to poniewaz gram w 1 z klubow ;).

  • Greg (ApFQkW), 2008-10-27 17:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jedna drużyna to za mało! W bolesławcu jest dużo grających! A dzięki temu każdy ma szanse grać. A gdyby była kasa na mocną drużynę to już dawno by była. Proste. Jedno jest pewne TOP nie liczy na awans bo nie mają kasy i mieć nie będą, a StarBol to drużyna złożona z młodych zawodników, którzy chcą się jeszcze czegoś nauczyć. Co do ~Zawodnik Basket. I jak sobie wyobrażasz kto by grał w tej lepszej drużynie i w jakich barwach? Z tego co wiem były plany zbudowania drużyny 2 ligowej ale. Brak sali. I brak ok 200 tys zł jak nie więcej. Może za parę lat jak będzie sala. I jak ktoś zasponsoruje.

  • Czesław (ANuYIb), 2008-10-27 17:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak, tylko zawodnicy StarBolu mogą się czegoś nauczyć, bo... chca i mają Leszcza.

  • Jankes (Am6gGW), 2008-10-28 16:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zawsze cieszę się kiedy wygrywa Bolesławiec, nieważne, czy Starbol, czy TOP. W ostatnią sobotę obie drużyny zagrały bardzo ambitnie, sam widziałem. Pozdrawiam wszystkich kibiców bolesławieckiej koszykówki!

  • Mj (ApFQkW), 2008-10-28 23:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Może w końcu ktoś zauważy, że to miasto ma potencjał! Podoba mi się, że są drużyny które reprezentują przede wszystkim miasto jak i samego siebie. Wiem, że tym co grają sprawia to wielka przyjemność, robią to co kochają. A czy jest rywalizacja między klubami to może się tak tylko wydawać. Zawodnicy z obu klubów znają się bardzo dobrze i dopingują sobie nawzajem! I to cieszy wszystkich! Super, że miasto daje możliwość grania oby to się nie zmieniło! Powodzenia w kolejnych meczach!

Reklama