Kierująca volkswagenem zderzyła się z autobusem MZK, dostała 300 zł mandatu

Dyskusja dla wiadomości: Kierująca volkswagenem zderzyła się z autobusem MZK, dostała 300 zł mandatu.


  • Ja (woeIz), 2018-12-10 19:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prawda jest taka że ci kierowcy z MZK jeżdżą jak święte krowy Może szanowna Policja poobserwuje ich

  • Sisior (hjJKk), 2018-12-10 20:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (woeIz) napisał(a):

    Prawda jest taka że ci kierowcy z MZK jeżdżą jak święte krowy Może szanowna Policja poobserwuje ich

    Nie bądź cipa, przesiądź się do autobusu i nie pękaj! Darmowe są! Zaoszczędzisz na pieprzeniu głupot! Ja jeżdżę autem bo muszę, zawsze im ustępuje, bo to komunikacja DARMOWA i każdy chce gdzieś dojechać, a ja podjeżdżam zawsze tam gdzie powinienem, a oni mają jeszcze spacer do miejsca docelowego, jak masz problem z poruszaniem się po mieście to zapylaj na piechotę, albo rowerem!

  • sławek (ekhqXA), 2018-12-10 22:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    dzis mi tuz przed nosem wyjeżdzał z zatoczki na karola miarki po czym musiałem ja i kilku innych kierowców cofac aby jego druga połowa autobusu mogła wjechać przedemnie

  • K. (ePYAYr), 2018-12-10 23:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do pana Sławka i nie tylko.
    Cytat ze strony http://moto.pl
    Kiedy autobus ma pierwszeństwo?
    Bezwzględny obowiązek ustąpienia pierwszeństwa autobusowi, który włącza się do ruchu z przystanku lub chce zmienić pas obowiązuje jedynie w obszarze zabudowanym. Co ważne, autobus musi być dobrze oznaczony, a jego kierowca kierunkowskazem zasygnalizować manewr. W takiej sytuacji jesteśmy zobowiązani do zwolnienia lub w razie potrzeby zatrzymania się i wpuszczenia autobusu.

  • Tadek (ekhJUZ), 2018-12-10 23:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    sławek (ekhqXA) napisał(a):

    dzis mi tuz przed nosem wyjeżdzał z zatoczki na karola miarki po czym musiałem ja i kilku innych kierowców cofac aby jego druga połowa autobusu mogła wjechać przedemnie

    A to szanowny kierowco nie wiesz, że masz mu obowiązek udzielić pierwszeństwa kiedy wyjeżdża z zatoki?

  • Zbi-gniew (dzg2Y5), 2018-12-10 23:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jako codzienny użytkownik dróg B-ca, to nie mam zaufania do kierowców MZGK, prawdziwie ktoś wcześniej napisał, że czują się - i tak też najczęściej postępują - jak święte krowy ! Osobiście ( jako kierowca ) chętnie bym takiemu "autobusowemu" oklepał ryjek z wielką przyjemnością !

  • bbbbbb (ALxczr), 2018-12-11 00:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szanowna policja obserwuje wszystkich kierowców- szczególnie gdy miał miejsce wypadek . Gdyby kierowca autobusu był winny, to dostałby mandat. A dostała go kierująca osobówką, bo wymusiła pierwszeństwo- i tak mało jej policja dała. "Autobusowi" kierowcy wożą ludzi i muszą uważać na drodze. Myślę, że niewdzięczna praca i słabo płatna. Dlatego jako kierowca osobówki szanuję kierowców autobusów, busów szkolnych itp. A tu jeszcze jakiś Zbigniew ryjki by kierowcom wiozącym ludzi oklepywał Co za prymitywne gadki. Jak w tym kraju może być dobrze? Dno.

  • Bc (hjcAq), 2018-12-11 06:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    bbbbbb (ALxczr) napisał(a):

    Szanowna policja obserwuje wszystkich kierowców- szczególnie gdy miał miejsce wypadek . Gdyby kierowca autobusu był winny, to dostałby mandat. A dostała go kierująca osobówką, bo wymusiła pierwszeństwo- i tak mało jej policja dała. "Autobusowi" kierowcy wożą ludzi i muszą uważać na drodze. Myślę, że niewdzięczna praca i słabo płatna. Dlatego jako kierowca osobówki szanuję kierowców autobusów, busów szkolnych itp. A tu jeszcze jakiś Zbigniew ryjki by kierowcom wiozącym ludzi oklepywał Co za prymitywne gadki. Jak w tym kraju może być dobrze? Dno.

    Zgadzam sie z toba. Cwaniaków nie brakuje, może warto przypomnieć przepisy ruchu drogowego?

  • Xxxx (whBwD), 2018-12-11 12:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ta 19 latka jeszcze popedzala policjantow żeby szybciej wykonywała czynności służbowe bo jej się spieszy Ot i cała kultura na drodze wyszła i tak jej się udało że tylko tyle mandatu dostała bo kobieta z fotela spadła i jeszcze ją o uraz przez jej niefrasobliwosc oskarżyc powinna

Reklama