Ile naprawdę będą zarabiać w Gerresheimerze po podwyżkach

Dyskusja dla wiadomości: Ile naprawdę będą zarabiać w Gerresheimerze po podwyżkach.


 • anonim (vZIDL), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE7od8) napisał(a):

  rada pracownicza to pozostałość po pzpr w zakładach pracy,

  Jak niewiesz co i jak to nie pisz o radzie pracowniczej jest dużo zakładów co ma radę . Znowu jest ktoś co się niezna. Coś słyszał ale niewie w którym kościele dzwoni.

 • anonim (vZIDL), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  ZZdzisia (evggAX) napisał(a):

  To jest poprostu smieszne!! Dla kogo te zwiazki walczyly?! Prezes chcial dac duzo wiecej premi, pracownicy chcieli pieniedzy do placy zasadniczej.. Nagle po spotkaniu okazuje sie,ze dal mniej niz chcial, a pracownicy zostali zrobieni w ch##a!! Po co te wszystkie zwiazki i za co biora pieniądze! Prezes dal ochlapy zeby ludzia mordy zamknac i zeby nie bylo strajku, a ludzie w tej firmie sa tak naiwni!!! Uslyszeli podwyzka i kazdy sie cieszyl jak dziecko ! Pozniej puscili liste na dodatkowe dni do pracy wszyscy sie oczywiscie zapisali! A na koniec czytaja na istotny ile dostana, bo przeciez Pan preses i inne darmozjady z biur nie racza powiadomic pracownikow, wola gazete! Tak maja w dupie ludzi w Gerresheimer ;-)

  Byłeś na spotkaniach z prezesem jak mówił że chce dać a ludzie krzyczeli niechcemy 570zl tylko 500zl . Bo coś jest nie tak . Nikt nie chciał słuchać i teraz jest jak jest . Nikt nie był na zebraniu co tu piszą z domysłów piszą lub z gadania tych co im tak wygodnie.by się wybronić. Teraz krzyki a strajk by pogrążył by wszystkich . Jeżeli piszecie że tak miało być strajk i walka do końca . To było do przewidzenia że jak było daleko to radość i strajkujemy . Jak blisko to chorobowe i zwolnienia . Takie było wasze wsparcie.

 • anonim (qf8p7), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepraszam, że się wtrącę, ale w Układzie Zbiorowym niema mowy o radzie pracowniczej. A skoro tak to jest to twór niemający żadnego głosu. Wiec czy cale porozumienie jest ważne?

 • anonim (eltC24), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za mało

 • anonim (eltC24), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za mało