Zostań „osobowością roku” za 2,46 z VAT!

Dyskusja dla wiadomości: Zostań „osobowością roku” za 2,46 z VAT!.


  • mieszkaniec (hjN7D), 2018-02-04 20:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ten LAVELAS z Bolesławca Giza co on tam szuka? Mało mu jeszcze?Społecznik-Lizus

  • anonim (A7w58E), 2018-02-04 20:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    który to ten lizus?

  • Ksaver (eltC24), 2018-02-04 20:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mieczysław ma ode mnie 50 głosów. Jemu tytuł jak najbardziej się należy. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

  • Zacofany moher (A81Id6), 2018-02-04 22:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
  • Caac (A81Grp), 2018-02-04 23:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A wiecie co? Na tvn w mam talent te, trzeba wysyłać SMS na osobę która chcemy żeby wygrała! Zróbcie gówno burze o tym, pokażcie że jednak nie jesteście mediami głównego ścieku, robiąc problem wszystkiemu co polskie, bo dla was to równa się złe

  • anonim (AE7X9S), 2018-02-04 23:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W takim razie, jeśli sposób z SMSami jest wg was słaby, co proponujecie?
    Chyba po to wprowadzono opłaty, aby znajomi znajomych nie wysyłali masowo swoich głosów. Z drugiej strony, jeśli ktoś ma na tyle oddanych znajomych, rodzinę, przyjaciół, że poświecą te kilka złotych na to, aby wygrał, to znaczy, że jest popularny i lubiany, a zatem zasługuje na miano osobowości roku.

  • Anna Scholz (A81Gji), 2018-02-04 23:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja uważam że na liście bez żadnych sms- ów powinien być umieszczony Jacek Pałka , który nie dawno zmarł . Stworzyl niesamowite opowieści o Bazyliszku , które były pisane między innym dla syna, ale także czytelnicy w całej Polsce mieli uznanie dla jego twórczości.

  • Reklama

  • anonim (AL0j3c), 2018-02-05 00:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wasz problem polega na tym, że zaczynacie od pewnego czasu lubić nienawidzić. Kreujecie pewną moralność, której sami nie jesteście dokońca sami zrozumieć... tak bardzo nienawidzicie prawicy, PiS, Kościoła, itd. a sami nie jesteście lepsi. Żal mi Was, tak po ludzku.

  • anonim (AL0j3c), 2018-02-05 00:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I jeszcze jedno. W plebiscycie z naszego powiatu nie startował żaden Mateusz Wasylów, ale cóż "rzetelne i wyważone".

  • anonim (evtIP0), 2018-02-05 05:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AL0j3c) napisał(a):

    Wasz problem polega na tym, że zaczynacie od pewnego czasu lubić nienawidzić. Kreujecie pewną moralność, której sami nie jesteście dokońca sami zrozumieć... tak bardzo nienawidzicie prawicy, PiS, Kościoła, itd. a sami nie jesteście lepsi. Żal mi Was, tak po ludzku.

    Do istotnych. Nie słuchajcie tego debila co go cytuje. Robicie dobra robote!

  • anonim (evtIP0), 2018-02-05 05:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AL0j3c) napisał(a):

    I jeszcze jedno. W plebiscycie z naszego powiatu nie startował żaden Mateusz Wasylów, ale cóż "rzetelne i wyważone".

    Wasylów, Pasylów, jeden pies i tak sie nie dostał, Elizka go pokonała!!! Brawo Eliza!!!

  • anonim (ALxJCy), 2018-02-05 09:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ile dla was z tych 2,46?

  • Mega (A81Grp), 2018-02-05 09:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AL0j3c) napisał(a):

    Wasz problem polega na tym, że zaczynacie od pewnego czasu lubić nienawidzić. Kreujecie pewną moralność, której sami nie jesteście dokońca sami zrozumieć... tak bardzo nienawidzicie prawicy, PiS, Kościoła, itd. a sami nie jesteście lepsi. Żal mi Was, tak po ludzku.

    Sam bym tego lepiej nie ujął, trafne spostrzeżenie

  • lewica (AkLIiE), 2018-02-05 10:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AL0j3c) napisał(a):

    Wasz problem polega na tym, że zaczynacie od pewnego czasu lubić nienawidzić. Kreujecie pewną moralność, której sami nie jesteście dokońca sami zrozumieć... tak bardzo nienawidzicie prawicy, PiS, Kościoła, itd. a sami nie jesteście lepsi. Żal mi Was, tak po ludzku.

    Pisząc "prawica" kogo masz na myśli?
    Bo chyba nie PIS?

  • anonim (AjWdjC), 2018-02-05 10:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wiele ciekawych osób pewnie ktoś inny zgłosił ale wielu zgłosiło się samo z próżności.
    Ps. A co tak cieniutko na prezydenta klakierzy głosowali? Tylko on ma wam dawać? Nic od siebie? Gdzie wdzięczność? Nieladnie. :)

  • 1
  • 2

Reklama