Co z komunikacją pomiędzy Łaziskami a Kruszynem?

Dyskusja dla wiadomości: Co z komunikacją pomiędzy Łaziskami a Kruszynem?.


 • Trelemorele (ekhL7x), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co połączenie miedzy Łaziskami i Kruszynem? Czytelniczka skarzy sie na brak mozliwosci dojazdu do lekarza, w Kruszynie nie ma sluzby zdrowia. A z atrykulu wynika ze dojazdy zostaly zapewnione.

 • Feel (A81G5Q), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wydaje mi się chodzi o komfort podróżowania Komunikacja miejska. Komunikacja miejska ma nisko podłogowe autobusy. Ani pks ani Grażyna taki autobusów nie posiadają i posiadać nie będą w swojej flocie.szkoda mi ludzi starszych i matek z dziećmi z wózkami. ..współczuję wam bardzo......

 • Nautka (e3aW3z), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nadchodzą wybory, miejcie wszyscy na uwadze gdzie nasz Wójt ma mieszkańców. Problemem nie jest tylko brak połączenia Kruszyn Laziska, ale tez dojazd z Przystanku Łaziska Skałki do szkół, zakładów pracy itd. Ze środka Łazisk do drogi Wojewódzkiej nie ma chodnika, ani bezpiecznego przejścia. Trzeba się było dogadać z Miastem i dołożyć do darmowej komunikacji dla mieszkańców. Wstyd dla lokalnych władz!

 • Xx (A81u81), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To chyba chodzi o dojazd do lekarzy w mieście z Łaziska i Kruszyn. Niech Pan z urzędu skorzystam z tych dojazdów i sprawdzi ich wiarygodność.

 • Tomek (qfHt1), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cackacie się z tymi Łaziskami i Kruszynem jak z małym dzieckiem. A co oni święte krowy? Inni jakoś całe życie na przystanki chodzili i nie narzekają a oni mają problem ze wszystkim. Ruszyć za przeproszeniem swoje du... I tyle w temacie

 • anonim (A81GJ1), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Kraśnika, Brzeźnika, Otoku i innych wiosek też nie ma autobusów MZK pomimo tego, że mieszkają tam dzieci i osoby starsze, a ciągle płacz jest nad Kruszynem i Łaziskami.

 • Y (woezg), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prosta sprawa. Niech mieszkańcy Łaziska, kruszyna czy dobrej walczą o przyłączenie się do miasta. Przecież już dawno to powinny być osiedla miasta. Wszyscy na tym skorzystają

 • xxx (eltCFR), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakby dołączyli Łaziska Kruszyn i Dobrą do miasta było by dla nas mieszkańców tych wiosek tylko lepiej. Mielibyśmy wiele z tego powodu korzyści. Podatki w mieście są mniejsze, autobusy darmowe i w mieście obowiązuje Bolesławiecka karta dużej rodziny (zniżka na basen kino itd - gminy to nie dotyczy). Co władze gminy robią dla nas mieszkańców a co władze miasta dla swoich - zadajcie sobie pytanie. Mieszkańcy gminy nie chcą tych festynów z obżarstwem i pijaństwem oni chcą przywilejów jakie są w mieście. Przecież na to wszystko idą nasze podatki.

 • anonim (Vv7hK), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To my rodowici mieszkańcy tych wsi prosimy by noworysze przeprowadzili się do miasta i przestali jęczeć i narzekać. Myślicie, że po przyłączenia Kruszyna szkoła w Kruszynie i przedszkole pozostaną? Na Jana Pawła jest szkoła, w której miejsca jest w bród, po co wielmożny Roman miałby utrzymywać taką szkolną "kruszynkę". Myślicie, że świetlice wiejskie pozostaną? Po co skoro w centrum miasta jest MDK... A podatki? Mam rodzinę w mieście - od mieszkaniówki zwalniają, ale na działalności gospodarczej kroją. Śmieci w mieście też droższe. Jak chcecie widzieć jak się żyje na wsi włączonej do miasta to jedźcie do Płakowic (obecnie Lwówek). Wydoją z waszych podatków na remont ryneczku a wy pozostaniecie na zapomnianych przez ratusz peryferiach. A jeśli chodzi o komunikację... jak żyć mieszkańcy Lipian, Chościszowic, Kraśników, Ocic, Jaroszowic... itp - tam komunikacja miejska nigdy nie dojeżdżała i sobie radzą

 • y (vZxJb), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  co ty za bzdury piszesz, Zobacz co sie dzieje na Zabobrzu. Remont goni remont. Teraz im nowe przedszkole wybudują.

 • Czytający (A81IYr), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy wspomniana droga "kukurydzianka" to jedyna droga przejazdu z Łazisk do Kruszyna? Nie, ale jest argument wykazany, że nie ma możliwości i myślą że lud to kupi. Pamiętajcie, wybory już nie długo. Wtedy można wyrazić, co myślimy o obecnej władzy. Inna sprawa, że nikt nowy się nie pojawi na kogo będzie można w gminie głosować.

 • Xx (A81upN), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto jest kandydatem na wójta ???

 • anonim (ANynu4), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Xx (A81upN) napisał(a):

  Kto jest kandydatem na wójta ???

  Zawsze ten sam... wójt....