Porażka BKS-u w ostatnim sparingu w Nowogrodźcu

Dyskusja dla wiadomości: Porażka BKS-u w ostatnim sparingu w Nowogrodźcu.


 • grodziec (AE7hIj), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podkreśla się, że BKS gra swoimi i nikt nie bierze kasy za granie, a więc dzisiaj w pierwszym składzie Nowogrodźca grało sześciu miejscowych z roczników 1997-1999. Wynik powinien być wyższy, a Nowogrodziec grał bez dwóch podstawowych zawodników.

 • lololo (AE7w8g), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podkreśla czy zaznacza, po prostu tak jest, w Bksie jest w końcu normalnie i tylko o to chodzi ludziom zwiazanym z BKS którzy chcą coś zrobić a nie skomleć i narzekać. Chrobremu gratulujemy zwycięstwa - dobra postawa, nie umniejszamy zwycięstwa, że sparing i takie tam i jeśli macie swoich młodych, dobrego trenera,to tylko się cieszcie i nie zaprzepaście tego płacąc pseudograjkom. Powodzenia w lidze okręgowej. U nas celem jest utrzymanie w 4 lidze, jak bedzie czas pokaże.

 • Kibic (ANUZE0), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oj,oj tam nic się nie stało,bedzie dobrze.BKS macie siłę i moc,dacie radę,przecież największym zdarzają się porażki,choćby naszej polskiej reprezentacji.Powodzenia!

 • fan piłki w regionie (A7wxJ1), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obie drużyny zaczynają nową kartę w swojej historii. BKS wcześniej wycofał się z IV ligi i zaliczył A-klasę, ale odbudował się w imponującym tempie i w tym sezonie będzie znów grał w IV lidze. Chrobry, po jeszcze większych problemach, tłukł się w A-klasie przez wiele sezonów, aż w końcu wywalczył upragniony awans do klasy okręgowej. Powodzenia dla obu ekip. Pewnie się jeszcze spotkają... może nawet w kolejnej rundzie pucharu... :-)

 • anonim (ANIZMJ), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co to jest bks? a fe !