Potworny fetor ze śmietnika na Narutowicza. „Aż chce się wymiotować”

Dyskusja dla wiadomości: Potworny fetor ze śmietnika na Narutowicza. „Aż chce się wymiotować”.


 • anonim (dpqNfJ), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Coś mi tu cuchnie.

 • anonim (AE7YZO), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z każdego śmietnika brzydko pachnie.i nie ma znaczenia czy to upały czy też zima cały rok ulatnia się brzydkie zapachy bo kontynery tych boksów są zapchane.ze śmieci się wysypują.powinni dwa razy w tygodniu zabierać mzgk odpady.i te śmietniki porządnie odkazić jakimś środkiem.a po drugie te śmietniki powinno być bardziej zabezpieczone tak ci co grzebią po śmietnikach nie mieli dostępu do nich.bo oni rozwalają worki że śmieciami.

 • anonim (A7xjOo), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  U mnie w budynku śmietniki postawione są w piwnicy, w korytarzu. Wokół jest czyściutko, worki że śmieciami każdy z mieszkańców wkłada do pojemnika, które są zawsze zamknięte. Mimo wszystko na klatce schodowej śmierdzi. Czasem tak, że aż odrzuca. Śmieci śmierdzą, cokolwiek by nie robić. Zmienia się tylko intensywność smrodu.

 • Ter (eltCF6), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten śmietnik jest nieczynny a ze ludzie i to z pobliskich domków czy też bloków wpychają przez kraty śmieci to inna sprawa. Sami sobie robią pod nosem syf.

 • Janek (AE7X4l), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  wyrzucajcie więcej żarcia to będzie jeszcze mocniej śmierdzieć

 • anonim (AN0TyZ), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli smietnik nie czynny to wystarczy go rozwalić i ludzie nie będą wrzucać śmieci a skoro stoi to oczywiste że śmieci tam będą wrzucane W końcu do kogoś on należy to albo wywozic śmieci albo likwidacja