Gromadka: znaleźli kości niemieckich żołnierzy

Dyskusja dla wiadomości: Gromadka: znaleźli kości niemieckich żołnierzy.


 • anonim (qfwco), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziadek z Wehrmachtu . Tylko czyj ?

 • Mister (ekhqhb), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak to czyj... Tuska

 • anonim (euIse1), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  wywalić na złom to, żołnierz niemiecki z tamtych czasów to nie był dobry żołnierz , sprawdziłbym nimi czy cug w kominach w oświęcimiu jest

 • boshe (e3aGWK), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (euIse1) napisał(a):

  wywalić na złom to, żołnierz niemiecki z tamtych czasów to nie był dobry żołnierz , sprawdziłbym nimi czy cug w kominach w oświęcimiu jest

  sprawdź czy twoją godnością i rozumem człowieka nie da się sprawdzić cugu w twoim pustym łbie polski barbarzyńco z pola

 • Anol (qfwum), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  boshe (e3aGWK) napisał(a):

  sprawdź czy twoją godnością i rozumem człowieka nie da się sprawdzić cugu w twoim pustym łbie polski barbarzyńco z pola

  Nazistów bronisz? Przeczytaj najpierw artykuł czyje to kości a nie gadasz bzdety tępa pało bez znajomości historycznej.

 • 4 (woZJL), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  kim by nie byli, ale zmarłym należy się szacunek. Swego czasu w ocicach był podonby problem. mimo sprzeciwu wielu mieszkańców wybudowano altanę na poniemieckim cmentarzu. podczas prac ziemnych natrafiono na szczątki ludzkie, którymi nikt się nie przeją. wywieziono je na hałdę i po temacie. badania medycyny sądowej stwierdziły autentyczność szczątków ale w świetle prawa nie jest to już cmentarz. i nasuwa się pytanie jak olbrzymia jest hipokryzja osób, które doprowadziły do budowy w takim miejscu tego typu rzeczy nie bacząc na ludzkie szczątki, a jeżdżą i heroicznie odszukują, stawiają krzyże na nekropoliach mieszczących się w państwach byłej Jugosławii skąd pochodzą ich dziadowie.

 • Łukasz (AMoAso), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dlaczego fmartwym faszystom ma należeć się szacunek? To byli mordercy, bandyci wynaturzeni, popieram wypowiedź poprzednika, tą o Oświęcimiu. Słyszałeś kiedyś ta nazwę?

 • 4 (ekhHFQ), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Generalnie w onicach byli pochowani mieszkańcy pochodzenia niemieckiego. Przypominam że nie każdy Niemiec był nazistą, nie każdy Ukrainiec był upa A Rosjanin stalinowcem. Jak historia pokazuje Polacy też mają wiele za pazorami. W każdym narodzie są czarne owce, A tylko od nas zależy czy poddany się myśli nienawiści. Dlatego musimy pamiętać i pielęgnować historię. Na marginesie to byli raczej szaracy. Ty w tamtych czasach też musiał byś wypełnić rozkaz zwyrodnialego SSMANA bo inaczej kula w łeb. A wojna zmienia człowieka. Pomyśl to nie kosztuje.