Kolejna osoba ukarana za zaśmiecanie Miasta Ceramiki

Dyskusja dla wiadomości: Kolejna osoba ukarana za zaśmiecanie Miasta Ceramiki.


  • xxx (ALxJ0P), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

    Śmietniki pozamykane na klucz i mamy efekty. Miasto represji nam się robi a ludzie jeszcze z tego się cieszą. Jak tak dalej pójdzie to ludzie zaczną wywozić śmieci do lasu a nie do miejsca wyrzucania odpadów z obawy, że sąsiad znajdzie papierek po cukierku w worku na odpady ogólne i będzie mandat.

  • ty (qvRPk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drzwi do śmietników zamknięte i jak nie mam klucza to się boję postawić worek obok, żeby zaraz mandatu nie dostać. Rozumiem, że zamykanie śmietników na klucz ma swoje cele (np. chronić przed podpaleniem - chociaż jak piroman będzie chciał to i tak śmietnik podpali) ale niestety coraz bardziej jest to uciążliwe i może się przyczyniać do coraz częstszego wywozu śmieci do lasu. Kto za tym, żeby śmietniki nie zostawały zamknięte na klucz?

  • anonim (qfwDA), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

    A dlaczego nie masz klucza? Ci, co płacą za wywóz śmieci dostali. Niektóre rodziny wynajmują mieszkania od właściciela i kluczy nie mają, bo niby nikt tam śmieci nie produkuje, więc wory lądują pod śmietnikiem.Czasem bezdomni nocowali w śmietniku. Niektóre mamy, czy babcie wysadzały dzieci, a kupa - wiadomo...Amatorzy piwa też sobie pozwalali oddać mocz za kubłami, a nawet bezwstydnie przed. Co innego pojemniki na odpady segregowane, ale nie wiadomo gdzie można wrzucać, a gdzie nie. Nie ma nigdzie takiej informacji i ''ciskają" się o to, że za to płacą, a ktoś z innego podwórka wrzuca.