Katoliccy hierarchowie mówią: pomóżmy uchodźcom!

Dyskusja dla wiadomości: Katoliccy hierarchowie mówią: pomóżmy uchodźcom!.


 • anonim (ANG9Mk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wam ateistom/lewakom wydaje się, że skoro wy macie swoich ziemskich bożków (Soros, Owsiak, Michnik, Palikot, Biedroń... ostatnio nawet lewacki, proislamski Franciszek) to i osoby wierzące muszą mieć swoich ziemskich bożków w postaci papieża, biskupa, Rydzyka etc. Otóż nie ateiści i lewacy. My wierzymy w Boga. Naszym autorytetem i życiowym przewodnikiem jest Jezus Chrystus, a nie agentura watykańska. A nadrzędnym jest słowo boże (Pismo Święte, inaczej Biblia), a nie brednie sukienkowych. Wbijcie to sobie do swych lewackich głów!

 • loki (A81IYV), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Włącz myślenie" - polecam autorom tej ściemy.

 • mm (ANy9wD), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  ten co wyżej (AkLGwc) napisał(a):

  A księży i papieża po co wam dał?
  z ciekawości pytam.
  Zaraz się okaże, że wszyscy katolicy wierzą w Boga, ale nie w księdza/papieża. Więc po co swoje dzieci do pierwszej komunii posyłacie, po co je chrzcicie?
  też tylko z ciekawości pytam :)

  A wskaż mi w Biblii miejsce w którym dał nam papieża? Po co chrzcimy dzieci no przecież nie dla papieża czy księży. Tak tylko odpowiadam, może niezręcznie i niewłaściwie.

 • ten co gdzieś tam coś (AkLGwc), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  zaraz się okaże, że ostatnia wieczerza to zwykła popijawa była, a św. Piotr to lewak. Skoro Nie dał wam papieża, to go obalcie, bo wam bruździ. Skoro nie dał wam kapłanów to dzieci możecie w domu chrzcić itd. Coraz mniej w tym logiki. Ale o prezentach na pierwszą komunię nie zapominajcie... szkoda maluchów :)
  idee... chyba się napić
  pozdrawiam :)

 • anonim (ANG9Mk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  https://www.pch24.pl/watykan-o-odznaczeniu-aborcjonistki–chaos-informacyjny-i-lekcewazenie-mediow,57631,i.html

  Watykan odznaczył proaborcjonistkę. Widać że Kościół Katolicki już przejęło lewactwo. W KK jest również lobby homoseksualne, które uznaje że homoseksualizm to nie jest grzech. Stąd zamiłowanie lewaków do hierarchów kościelnych.

 • mm (e3auPE), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  ten co gdzieś tam coś (AkLGwc) napisał(a):

  zaraz się okaże, że ostatnia wieczerza to zwykła popijawa była, a św. Piotr to lewak. Skoro Nie dał wam papieża, to go obalcie, bo wam bruździ. Skoro nie dał wam kapłanów to dzieci możecie w domu chrzcić itd. Coraz mniej w tym logiki. Ale o prezentach na pierwszą komunię nie zapominajcie... szkoda maluchów :)
  idee... chyba się napić
  pozdrawiam :)

  Pytałeś o papieża to odpowiedziałem. Papież też człowiek zauważ jak kościół i papieże się zmieniali, kiedyś w imię Boga i krzyża wzywali o nawracania pogan nawet mieczem dziś papież wzywa do przyjmowania imigrantów. Kiedyś gdy koś nie zgadzał się z papieżem spotykał się z inkwizycją, wiadomo z jakim skutkiem, dziś szczęściem dla mnie grzesznego i dla Ciebie ateisty już jej nie ma, dziś mamy cenzurę. Jezus dał nam apostołów i jak mówił nie potrzebuje świątyń bo można nauczać w gaju oliwnym, zobacz jak bardzo apostołowie sie zmienili. Ja wierzę w Boga nie papieża i biskupów, moja logika pozostała bez zmian a pierwszych chrześcijan chrzczono w rzece to pewnie można by w domu chrzcić

 • anonim (ANUZi8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żaden lewak nie ma najmniejszej ochoty na ugoszczenie islamskich nachodźców pod własnym dachem, pomimo tego, że Soros zwróciłby za koszty utrzymania (wniosek prosty: lewak podświadomie obawia się mistrzów siodła wielbłądziego, bardzo słusznie zresztą), ale dzięki propagandzie i pedagogice wstydu chciałby hurtem sprowadzać ich do Polski.

 • anonim (ekhHXO), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech zaczną od siebie. Mają takie duże plebanię. Dlaczego w nich nie mieszkają uchodźcy czy inni ludzie bez dachu nad głową

  Sieją tylko zamęt tak jak ten Franciszek. W Watykanie są hektary a jakoś tam uchodźców nie ma.

 • KL Polen (ALxcFa), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Muzułmańscy hierarchowie mówią:
  zarżnij niewiernego i zabierz mu ziemię.
  Lubię jak lewacy rozliczają ludzi kościoła i wiernych z katechizmu i Koranu.
  Okazuje się że lewicujących nie chodzi o to aby zmieniać obyczaje ale o to aby przekonać wiernych do słuchania swoich hierarchów.
  Muzułmanie swoich słuchają dlatego lewacy ich lubią a katolicy swoich nie słuchają dlatego lewacy ich gnoją.

 • qx (AN0Tqc), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystkim chcącym popróbować życia(współżycia) z uchodźcami mówię stanowcze :Wyp...ać z Polski , najlepiej do Niemiec . Większość ich nie chce , a ci którzy chcą , niech do nich jadą .
  Do jednego ołówka: Księży i papieża nie dał nam Bóg . Gdybyś znał historię świata , wiedziałbyś że w III w . pewien cesarz zebrał ówczesnych chrześcijańskich przywódców religijnych i stworzyli tzw kanon religijny .Tłumacząc z polskiego na nasz wybrali sobie z chrześcijaństwa to co im pasowało i stworzyli Kościół katolicki . Tym sposobem pozostało tylko 4 ewangelie ( i to okrojone) a reszta została zakazana nawet pod karą śmierci. Wtedy to powstali księża ,papieże , trochę później wymyślono spowiedź i celibat ok.XI w.Jak pewnie nie zauważyłeś wiara katolicka opiera się głównie na Synu Bożym - Chrystusie . Wyszukaj jakieś święto w kalendarzu katolickim poświęcone Bogu..... Księża powiedzą że syn i ojciec to jedno ......ale ....... no właśnie księża twardo i uparcie trzymają się kanonu z III w. A świat poszedł do przodu , ludzie szukają prawdy .
  Ps. Żydzi nienawidzą katolików bo ci zmienili religię którą od nich przejęli ( Bóg jest ten sam) , a katolicy nienawidzą świadków Jehowy bo ci interpretują pismo święte jak im się podoba . Problem w tym że w kościołach co niedziela księża mówią setkom swoich wiernych jak mają rozumieć pismo święte - nie ma tam miejsca na własna interpretację ( i tak już okrojonej w III w. wiary.) Coraz więcej ludzi chodzi do kościoła pomodlić się do Boga , a nie posłuchać co ksiądz ma do powiedzenia . Księża powiedzą że to herezja . Tak , zgodnie z tym co kilku ludzi ustaliło w III wieku , to co napisałem jest herezją ...... dla organizacji która przejęła po nich schedę. Co by jednak nie mówić kościoły nadal pozostają namiastką chrześcijaństwa gdzie w skupieniu można w specyficznej atmosferze pomodlić się do Boga , Jezusa czy Maryi . ....... ale w każdym królestwie władca jest tylko jeden.
  Z Bogiem.
  Ps. namiestnicy kościoła powinni zastanowić się , czy Bóg przyjął by uchodźców z piekła , bo w nich takie samo postanowienie poprawy jak i w tych a Afryki chęć asymilacji ze społeczeństwem zachodu .

 • anonim (AN0Tyc), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Część z tych imigrantów rzeczywiście potrzebuje pomocy i trzeba im pomóc, ale ponad 90% z nich, to nie są ludzie potrzebujący, tylko najeźdźcy.
  Najbiedniejsze są w tym wszystkim dzieci. U siebie w domu są używane jako żywe tarcze, a w Europie jako przykrywka do przesiedlenia jak największej liczby bojowników Allaha.
  Przy okazji, jeżeli chcecie wspierać finansowo biedne dzieci z Syrii, to nie róbcie tego przez organizacje lewackie, bo nie dosyć, że dzieci będą miały sprane mózgi przez islam, to jeszcze przez ideologie gender.

 • rob (ekh5xN), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  niech sami sobie przyjmują wrzody... uchodzcy... wiekszosc to dorosli meszczyzni w sile wieku.. dobrze ubrani etc ..a kobiety walczą za nich . zwykle ciapaki, ktore jak tylko bedzie okazja pozabijaja nas ..

  lepiej ich nie wpuszczac... kto inny w innych krajach to zrobi ale polska niech zostanie "czysta".

 • anonim (ANUZi8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widziałem te biedne syryjskie sierotki w Gorlitz - 50 km od Bolesławca. Wataha młodych, krzykliwych, dobrze ubranych muzułmanów, ze smartfonami lepszymi niż ma moja rodzina. Nie pracują, żerują na socjalu z podatków głupich Niemców, paradują po mieście, chamsko podrywają dziewczyny. Zapuszczają się na zwiady do Zgorzelca, ale nasi kibole ich przeganiają za Nys. Nachodźcy boją się Polaków - to dobrze. Zmiękczanie naszych serduszek przez wyrafinowane lewactwo jest bezcelowe. Jako praktykujący katolik mówię "NIE" nachodźcom i żadne Franciszki i biskupi mnie nie interesują!

 • Nie lubie istotne.pl (e3aZ3n), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  TO JEST JAWNE SPROWADZENIE DO POLSKI ZAGROŻENIA ŻYCIA I ZDROWIA MOJEGO I MOICH BLISKICH. GARDZE

 • ten sam (AkLGwc), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie


  Wy i wasze NIE dla imigrantów... a nie... to wasz rząd, szkoda że bez wiedzy suwerena :D