Pan Andrzej: Żona przepracowała w szpitalu 27 lat, nie dali nawet na wieniec

Dyskusja dla wiadomości: Pan Andrzej: Żona przepracowała w szpitalu 27 lat, nie dali nawet na wieniec.


 • Malkon (ALxJoM), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To czy ktoś nas wesprze z trudnej chwili zależy w jakiej firmie się pracowało oraz jakie stanowisko piastowało. Mój kolega pracował w KGHM i był już okolo dwadzieściua lat na emeryturze gdy musiał odejść z tego świata. Kombinat zapewnił orkiestrę i wieniec.Podobnie było ze znajomym policjantem - orkiestra i kompania honorowa. Wprawdzie nikt nic nie musi, ale dla przyzwoitości wiązanka z firmy nikogo by nie zrujnowała. Jednakże żyjemy aktualnie zupełnie inaczej. Poddaliśmy się wyścigowi szczurów.

 • iza (ANy9hz), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ludzie jak nie znacie się na prawie i przepisach które regulują pracę szpitala państwowego to się nie wypowiadajcie! i dodatkowo jak dyrektor będzie pomagał finansowo byłym pracownikom to obecni przegryzą mu tętnice szyjną!

 • anonim (AN0TNS), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak to bywa .w niektórych zakładach. Znam przypadek ze zmarł pracownik cmentarza gdzie brak udział w pochówkach ludzi a kiedy sam odszedł z tego świata to zapomniano ngle kim był i także żadnego wieńca czy kwiatka mu poskapiono .A był ich pracownikiem kilkanaście lat .Wstyd

 • anonim (ANUfRI), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po 1. Od kiedy zakład daję zapomogę.
  Po 2. Na wieńce pogrzebowe składają się koleżanki i koledzy z pracy. A nie Dyrekcja.
  Po 3. Trochę Pan Andrzej się ośmieszył. Bo dał tą sprawę do Redakcji.

 • bzyl (A81GlC), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się w 100% z komentarzem powyżej. Jak widać, w ludzkiej mentalności, siedzi coś, co jest połączeniem peerelu z myśleniem życzeniowym.

 • anonim (qf82Z), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  bzyl (A81GlC) napisał(a):

  Zgadzam się w 100% z komentarzem powyżej. Jak widać, w ludzkiej mentalności, siedzi coś, co jest połączeniem peerelu z myśleniem życzeniowym.

  Oj siedzi, siedzi. Wiedzą o tym biorcąy co miesiąc wielokrotność 500+ i odpisy z podatków, zdając sobie sprawę, że inni muszą jeszcze ciężej na to pracować i płacić podatki.

 • 1
 • 2