Będzie skwer 100-lecia Niepodległości i pomnik Pamięci Narodowej?

Dyskusja dla wiadomości: Będzie skwer 100-lecia Niepodległości i pomnik Pamięci Narodowej?.


  • obs (A81Gx7), 2018-01-24 10:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Będzie kolejny monument przez większość zupełnie niezauważany...teraz jest taki trend na pomysły patriotyczne, pytanie tylko czy to o to chodzi?

  • obs (A81Gx7), 2018-01-24 10:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Będzie kolejny monument przez większość zupełnie niezauważany...teraz jest taki trend na pomysły patriotyczne, pytanie tylko czy to o to chodzi?

  • anonim (ANUYcL), 2018-01-24 10:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    kazimierz6591 napisał(a):

    Jestem za!! Zróbcie i niech to będzie miejsce spotkań-przyjaźni-denominacji-kompromitacji.....Oraz wszelkiego idiotyzmu polskiego!!

    Byle tam urodzin Hitlera nie obchodzili, a będzie ok

  • antonio (AE7h6q), 2018-01-24 21:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Panie Janku R postaw sobie Pan pomnik przed domem i tam obchodźcie razem wszystkie świeta

  • anonim (A7w4ky), 2018-01-24 21:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    antonio (AE7h6q) napisał(a):

    Panie Janku R postaw sobie Pan pomnik przed domem i tam obchodźcie razem wszystkie świeta

    Nawet 2 może sobie postawić i powiesić ze trzy tablicę.

  • AWP (A81IiD), 2018-01-25 08:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie, nie i jeszcze raz nie! Rację mają ci, którzy pisali tu o doprowadzeniu sieci ciepłowniczej albo o podobnych działaniach. Nie jestem przekonana, czy naszym przodkom walczącym o niepodległość chodziło o kolejne pomniki, czy o konkretne czyny - wydaje mi się, że Piłsudski czy Dmowski, gdyby dziś pojawili się na sesji naszej rady miejskiej to raczej opowiedzieliby się za pracą u podstaw, a nie stawianiem kolejnego monumentu. Przypomnijmy sobie, co w międzywojniu stało się z Gdynią - nie stawiano tam pomników tylko zbudowano ówcześnie najnowocześniejszy port w Europie.

  • dzisiejszy (A81Iuo), 2018-01-25 08:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W pełni popieram ten głos. Stawiajmy pomniki z infrastruktury, modernizacji, nowoczesności. Codzienna pracą (każdy na swoim odcinku) budujmy zamożność i pomyślność własną i naszego miejsca na ziemi. Bo rzeczą wielką są cyfry, które świadczą o bogactwie, a nie pomniki. Te raczej są właściwe dla cmentarzy.

  • 1
  • 2

Reklama