Będzie skwer 100-lecia Niepodległości i pomnik Pamięci Narodowej?

Dyskusja dla wiadomości: Będzie skwer 100-lecia Niepodległości i pomnik Pamięci Narodowej?.

• anonim (Are5ol), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

nie macie sie czym zajmowac? jest duzo wazniejszych problemow...

• Spisek (ekh8Pi), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Inicjatywa bardzo trafna ,spontaniczna na miarę jenota z klubu panów i pań udających że rządzą . Jako mieszkaniec jestem za pomnikiem nigdy więcej pisu z dopiskiem .
    Tego pisu co podzielił naród

• anonim (qfws0), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Wolę, żeby radni zajęli się np. doprowadzeniem sieci ciepłowniczej w okolicę, a nie stawianiem pomników, bo nie po to byli wybierani.

• anonim (A7w4ky), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Pomnik, tablica. Tablica, pomnik. Coś zburzyć, pomnik, tablica. Tablica, pomnik, kolejna miesięcznica. Przelew do Torunia, coś zburzyć. Pomnik, tablica, tablica, pomnik.

Co by tu jeszcze rozp.....

• mateuszCOtoPlujenawladze (A7w58E), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

niech się chłop za nauczanie weźmie... a pomniki to niech za swoje stawia i to na swojej działce. tfu..... walić te pomniki ważnych ludzi i wydarzenia to się ma w pamięci albo inaczej od tego jest papier żeby spisać historie... do kościoła lepiej się pomodlić boszzzzz aż mdli...

• Spisek (ekh8Pi), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Nie macie co z pieniędzmi robić to na
    Pawełka z .
    Gromadki dajcie artykuł na waszych stronach

• anonim (AN0Tyc), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

super pomysł

• Jestem za!! Zróbcie i niech to będzie miejsce spotkań-przyjaźni-denominacji-kompromitacji.....Oraz wszelkiego idiotyzmu polskiego!!

• R.S. (eTxG4J), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Inicjatywa bardzo rozsądna.
    Popieram.
    I żeby było jasne nie lubię PiS-u

• Czytajacy (ekhpMe), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Owsiak zbiera pieniądze na chore dzieci a tu kasę wydaje się na kokejny zbedny cel.

• anonim (AN0TsG), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Jestem za.
    1918 to ważna data w naszej historii i warto o niej pamiętać. Zwłaszcza, jak przyjdzie za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat kolejny raz o niepodległość walczyć.

• ja (qfFkE), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

ZRÓBCIE POMNIK J.KACZYŃSKIEGO NA TERENIE SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO I NAZWIJCIE PIERWSZY BEZMÓZG RP

• abc (Ak505Y), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Jestem za , co z Was za patryjoci ile w Was nienawiści jak ma być dobrze skoro jeden drugiemu by oko wykolił z zazdrości .

• Ania (AwlYTM), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Jestem przeciw!

• anonim (ANUfqE), miesiąc temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Zajmijcie sie lepiej tymi pomnikami, które są już postawione i są w stanie opłakanym! Jest ich kilka w Bolesławcu i praktyczne każdy z nich wymaga prac remontowych

• 1
  • 2