Ile kosztują reklamówki w bolesławieckich marketach?

Dyskusja dla wiadomości: Ile kosztują reklamówki w bolesławieckich marketach?.


 • bravo (AN0W4o), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobrze, że reklamówki są płatne. Moim zdaniem za mało. Niech ludzie wrócą do sprawdzonych toreb z materiałów, siatek i koszyków z wikliny. Jak kto protestuje, widać że jest bezmyślnym bucem. A takich, niestety, namnożyło się (głównie przez głupi zachwyt rzekomo wolnym rynkiem) wielu.

 • Col (A81GsB), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedyś nie było tyle reklamowek az tyle jak dzisiejszych czasach.Dzis to reklamówki się warlają wszędzie po całym mieście.my rzadko kupujemy worki na śmieci.ze względu na to iż mamy reklamówki czy zrywki które dajemy to do śmieci.

 • anonim (qfwsp), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedyś pakowali w torby papierowe, za które się nie płaciło, a niektóre produkty zawijali w papier. Po kapustę kwaszoną i ogórki chodziło się ze słoikiem. Po mleko też ze swoim naczyniem. Sprzedawcy liczyli w pamięci i na papierze i jakoś się żyło.

 • aloha (e5BIJQ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dziś dużo reklamówek dużo jest i warla sie wszędzie bo ludziska sie na uczyli czy jak jak ida na zakupy zapomniją iż mają reklamówki w domu i tak biorą z pod lady przy za każdym razem robieniem zakupów.kiedys każdy miał swoje reklamówki czy torby na zakupy i było dobrze.za komuny tak nie było jak w tych owych czasach jest mnóstwo.Powinno się ograniczyć ja do tej pory mam szmacianą torbę na zakupy jak czegos potrzebuje to z pracy do domu kupię chleb czy masło.a jak większe zakupy to wsiadam w samochód 3 kosze w bagażniku po to aby już nie kupować reklamówek dużych czy też małych.i mam świety spokoj bo nie zagradza żadna zrywka ekologia

 • Kit (ekh5Kf), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech będą tylko torby papierowe i to najlepiej darmowe. Zobaczycie co się zrobi przez te wielorazowego użytku będzie epidemia chorób wszelkiego rodzaju. Grypy, jelitowki i inne

 • 1
 • 2