Helikopter na Rajskiej i swastyki w sprzedaży – czyli to, co w Bolcu istotne!

Dyskusja dla wiadomości: Helikopter na Rajskiej i swastyki w sprzedaży – czyli to, co w Bolcu istotne!.


 • Katarzyna (ANuJnE) napisał(a):

  Pani Grażyno, znam panią tak jak wspomniał pan w jednym z powyższych komentarzy ze stronniczych wypowiedzi antypisowskich. Powiem szczerze, że osobiście byłam do pani nastawiona negatywnie bo nie lubię kiedy ktoś ma swoje poglądy i karci tych którzy mają je odmienne. Po tym filmiku stwierdzam, że wydaje się pani być sympatyczną osobą i zupełnie inaczej teraz na panią patrzę. Dlatego proszę mniej stronniczych wypowiedzi z Pani strony będzie dla pani korzystniejsze. Pozdrawiam.

  Pozdrawiam Pani Katarzyno :)

 • Paxvobiscum (ANyBOT) napisał(a):

  Ja również obejrzałem ten materiał i jestem mile zaskoczony, że nie zrobiła pani z tego jeszcze jednej kampanii przeciwko PISowi i klerowi. Zupełnie inaczej się panią odebrało, miło nawet było posłuchać dziennikarskich refleksji publicystyczno-estetycznych, a uwagą o tym biednym kotku to mnie pani pani nawet ujęła czule :-)). Błagam, niech się pani nie wypowiada na tematy moralne, polityczne i religijne, ponieważ już sobie pani narobiła wystarczająco dużo wrogów, nie ma sensu być jeszcze jedną Nowacką czy inną Senyszyn. Są wartości, których nie musi pani wyznawać, ale też nie ma sensu z nimi walczyć. Proszę mi wierzyć, są wartości, w które wierzą ludzie na prawdę dobrzy i mądrzy, nie tylko zwykli anonimowi hejterzy z forów internetowych. Pozdrawiam na Nowy Rok :-)

  Pozdrawiam Pana serdecznie. Na pewno nie będę drugą Nowacką, choć ogromnie ją lubię, ani panią Seneszyn. To mogę obiecać, te kobiety są ode mnie o wiele lepsze.

 • Widz (A81Gzx), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może Pani bajki umie pisać ale redaktor i dziennikarz z Pani marny. W tytuł Duży a w nagraniu jak zwykle lipa, coś o tym coś o tamtym, ni składu ni ładu. Do prawdziwego dziennikarstwa bardzo daleko. P.S. Jaki portal taki reportaz.

 • bobi (euIr9r), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  niech sie panie nie przejmuje tymi trolami

 • bobi (euIr9r) napisał(a):

  niech sie panie nie przejmuje tymi trolami

  Dzięki, od lat się nie przejmuję i robię swoje. Pozdrawiam ciepło :)

 • 1
 • 2