Ponad 84 tys. zł zebrano w Bolesławcu podczas WOŚP

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 84 tys. zł zebrano w Bolesławcu podczas WOŚP.


 • anonim (A7wz4z), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Impreza w mdku była piękna. Boleslawiec nie zawiódł. Brawo

 • anonim (eltC8f), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fajnie,że orkiestra mogła zagrać w Bolesławcu. Szkoda, że nie wszyscy wolontariusze wiedzieli po co idą i na co się piszą. Jak np. grupa Pana Burdzy, przesiedzieli i przejedli jak u mamy w domu.....więcej siedzieli na tyłkach w szkole niż kwestowali z puszką po ulicach miasta.

 • Jurek.o (dZQyfd), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dziękuję za 40 tyś, będzie na wynagrodzenie dla mojego ogrodnika siema !

 • OKO (A7w5Xl), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bądźcie bardziej sprawiedliwi - jak ktoś chce pomóc niech pomaga a za to krytyka się nie należy

 • Gość (qf8x8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest to szczytny cel i myślę że powinno być już to wpisane w styczniowy plan Bolesławca.Oby coś się działo w tym mieście bo do niedzieli myślałam że to wymarłe miasto a jednak się myliłam.A jeszcze jedno co do zgryzliwych komentarzy jeśli wam się nie podobają tego typu imprezy to nikt wam nie karze uczestniczyć w nich i jeżeli nie chcecie pomóc to nie przeszkadzajcie innym!!!

 • zenek (AsFEqH), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przeciwni Owsiakowi są jak zwykle Pisiory , żaden z przednich rządów czy lewacki czy ortodoksyjny czy nawet ateistyczny nie robił tego co robi PiS by zohydzić ludziom kogoś kto od lat potrafi poruszyć serca ludzi wszystkich wiar i agnostyków do wspólnego działania . Czego nie potrafią politycy z Klechami ze swoim Caritasem który w zeszłym roku odniósł klęskę powiedzmy sobie szczerze a gdyby się włączył do Wielkiej Orkiestry na pewno Panu Bogu było by to miłe niż ujadanie pod nosem . tak nawiasem do malkontentów nie dałeś nie pisz głupot . Prędzej zaniesiesz dealerowi niż Owsiakowi ale nie chwal się tym na forum , to nieładnie .

 • anonim (ANUTha), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie