Toyota Boshoku: trwa spór zbiorowy. Nie wpuścili szefa zespołu negocjacyjnego

Dyskusja dla wiadomości: Toyota Boshoku: trwa spór zbiorowy. Nie wpuścili szefa zespołu negocjacyjnego.


 • anonim (hjN62), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hahaha pewnie podwyżka dla wszystkich i jeszcze taka sama. No padnę czasy gdzie czy się stoi czy się leży 700 się należy już dawno za nami. Policzcie sobie 700x900 plus ppdatek pracodawca to rocznie 9 i pół miliona. Sam mam firmę i kibicuje Toyocie. Pokażcie wreszcie zwiazkowcom że nie są bogami. Oni chcą ale to zaklad placi. Ten Pan skoro nie jest pracownikiem toyoty to kto to wybrał na przewodniczącego pracowników ?

 • bez ceregieli (AN0Wck), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na miejscu kierownictwa zakładu zafundowałbym panu związkowcowi oraz jego adiutantom karton ciastek i mapę regionu z zaznaczoną trasą powrotu do miejsca, skąd przybyli. Od kiedy to na teren zakładu wpuszcza się osoby postronne, niezwiązane etatem z firmą. A załogę zawsze można wymienić na inną. Szczególnie taką, która jątrzy, podburza i psuje dobrą opinię. Wśród zdrowej części załogi znalazłbym chętnych, którzy poparliby w całej rozciągłości stanowisko firmy i potępiliby warchołów i wichrzycieli.

 • anonim (AE7bUF), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten negocjator zapomniał, że to nie rok 1981 ani 1989. Chcieli kapitalizmu to mają.

 • walor67 (A7w4lF), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozmontować i wywieźć na Ukrainie.Po co Ukraińcy mają taki szmat drogi jeździć do pracy?Nie lepiej byłoby u siebie pracować dla renomowanej Toyoty?

 • anonim (euIrBM), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I zrobić tak w baderach i wszędzie w korporacyjnych syfach i niech zaczną w końcu ludziom normalnie płacić skoro nie chcą po dobroci...

 • mm (e3aTOu), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro mamy gospodarczo doganiać zachód, to chyba również dotyczy zarobków

 • Pol (vZlvp), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobrze znaleźli sobie niewolników cwaniaki jak tam pracowałem jeden miesiąc jak dostałem wypłatę 1400 zł to więcej mnie nie widzieli dobrze że w końcu się za to biorą bo platforma w du*ie miała zwykłego obywatela aby przy korycie być Ale na szczęście zmienia się na lepsze