Bezpłatna komunikacja miejska od pierwszego dnia wakacji. Co się zmieni?

Dyskusja dla wiadomości: Bezpłatna komunikacja miejska od pierwszego dnia wakacji. Co się zmieni?.


 • anonim (A81GxV), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AjWdjC) napisał(a):

  Z tym basenem to było zapewne ironicznie, bo takie rozdawnictwo nieczemu nie służy. A dlaczego ja mam dopłacać do autobusów jako podatnik bolesławca skoro ja autobusami nie jeżdżę? Socjalizm pełną gębą, tylko patrzec na zasiedlanie autobusów przez żuli i pijaków zimą. Sama przyjemność czymś takim jechać. Dewastacje tez będa naprawiane z moich podatków. Ja sobie nie życze dopłacać. Chcesz jeździć to płać!

  Gdyby te wsi kruszyn,Łaziskach,łąka i dobra połączyć do miasta to było miejsca a miejsca na nowe osiedla.bo dobra duża Ale poco

 • obserwatorsceny (elxvBD), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakie za darmo?
  Kto zapłaci za utrzymanie pracowników, utrzymanie taboru itp , przecież nie prezydent ze swojej kasy, tylko mieszkańcy Bolesławca a wiecie czym, mniejszą liczbą inwestycji. Piotr robi wzorem prezydenta Lubina kiełbasę wyborczą a niektórzy to łykają.
  Wiecie kto w darmowej komunikacji jest stałym pasażerem (szczególnie rano i nocą), niestety ludzie bezdomni niejednokrotnie nietrzeźwi gdzie mogą zimą w się ogrzać.

 • anonim (A81Gko), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Już w tamte wybory darował bolesławianom podatek od nieruchomości na którym skorzystali bogacze i właściciele dużych posiadłości w mieście. Zwykły szary mieszkaniec bloku zyskał rocznie kilkanaście złotych, no ale propaganda była. Nie lepiej te pieniądze dać na szpital? Z MzK również? Ludzie, wy serio nie widzicie co jest ważne dla nas? Coś co będzie za darmo nie będzie szanowane. No ale tłuszcza pójdzie i zagłosuje

 • Piotrek (e0Bop), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może ktoś to napisał,ale jak nie to ja napiszę.Brawo,niech komunikacja,która i tak jest tania będzie bezpłatna,ale za to nie odśnieżamy dróg.... Brawo,to ma sens.

 • xx (hjN17), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W miejsce darmowej komunikacji będzie więcej płatnych parkingów taki jest zamysł miasta żeby odkorkować miasto, a za te parkingi zapłacą ludzie pracujący w tym mieście i dojeżdżający z wiosek do pracy ale już nie Mzk tylko diabli wie czym bo wójt się dogadać z miastem nie potrafi ....wybory za rok będzie można im za to podziękować swoim głosem ....

 • dojeżdżający mieszkaniec wsi (eltC8f), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wójt ma gdzieś tak podstawowe sprawy jak komunikacja podmiejska, bo jego bezpośrednio problem nie dotyczy, więc nie szuka pieniędzy na dofinansowanie mzk. Ważne, aby były pieniadze na te dziadowskie wiejskie festyny, bo tam mozna się pokazać, kilka fotek strzelić i opublikować je sobie w swoim biuletynie.

 • mi (ALxcNy), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mamy kapitalizm, a w nim za wszystko się płaci.

 • anonim (evRifY), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I tak o to prezydent, pod presją ludzi z gminy, zmusi wójta do dopłaty do MZK :)

 • Paula (AE7Yl6), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Boze i bedzie jeden wielki smród i brud bo wszystkie żule będą jeździły fu ;/

 • anonim (AE7dB2), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wolałabym więcej autobusów, np. w nocy niż darmowe kursy, którymi i tak nie będę jeździć.