Tragedia w Piechowicach: troje dzieci zginęło w pożarze. Matka z zarzutami

Dyskusja dla wiadomości: Tragedia w Piechowicach: troje dzieci zginęło w pożarze. Matka z zarzutami.


 • M (ALxJTi), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skąd ona ten pożar sprowadziła?

 • Rysiu (ALU6O1), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale jeszcze kogoś na dokladke z Mopsu nie pomogli czy z Energetyki oni wyłączyli prąd zmuszając ją do oświetlenia domu/pokoju świeczkami !

 • @@@ (vZIrs), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pierdzielona patologia!!! Mam nadzieje, że skończy w pierdlu na długie długie lata!

 • anonim (qfHCc), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tatuś jak zwykle rozgrzeszony. Wszystkiemu winna tylko matka.

 • anonim (A7w4lT), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Min. wina MOPS-u, dzielnicowego - znam na własnym przykładzie przez pół roku odwiedzili mnie po jednym razie. I pewnie szczęśliwi że wypłata jest co miesiąc na konto. Takim ludziom może trzeba było pomóc za nim stała się tragedia.

 • aidil (AE7esA), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak ,jak doszło do tragedii,to teraz szukacie winnego.Najprościej zawiniła matka!Może matka potrzebowała pomocy od powołanych do tego instytucji ? Cudownie czytać o spontanicznej organizacji szlachetnej paczki,gdzie ludzie dobrej woli organizują pomoc dla takich rodzin jak ta w Piechowicach.Nie wszystko jest jasne.Z artykułu nie wiadomo,czy ta rodzina była pod opieką MOPS-u,czy policja interweniowała .A gdzie ojciec dzieci? .Najprościej zamknąć matkę na trzy miesiące,wyrok gotowy -zawiniła...CZY tylko ONA jest winna?

 • gregorij (euIr0f), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie to k**** nawet jak była niewinna zeznania zjeb**** sąsiadów dopieką jej, siedzą zagorzałe katole (nie mowie to o normalncyh katolikach) w domach co jeden lepszy od drugiego i patrzy żeby sąsiadowi nóż w plecy wbić !