Portal istotne.pl ma największą oglądalność i najaktywniejszych czytelników na facebooku

Dyskusja dla wiadomości: Portal istotne.pl ma największą oglądalność i najaktywniejszych czytelników na facebooku.


 • Badanie zlecone przez UM dotyczyło "źródeł informacji o działaniach władz miejskich". Badanych pytano więc, skąd czerpią informacje o działaniach władz, a nie z jakich stron korzystają na co dzień. Być może faktycznie tak jest, że 85% badanych na Bolcu czyta o władzach miasta, a u nas o władzy czyta 45%. Wyniki badania UM nie mówią jednak nic o ogólnej oglądalności i popularności portali. Żeby mówić o oglądalności czy popularności, trzeba wziąć badania które prowadzą Google lub Facebook. A w tych badaniach wyraźnie widać, że istotne.pl mają największą oglądalność i popularność.

 • Yeti (ekh5G2), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytując klasyka; "skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?". Może zaczniecie udostępniać licznik odsłon? ☺️

 • Skoro nic nie rozumiesz z tego, co piszę, to żaden licznik nie pomoże :)

 • Yeti (ekh5G2) napisał(a):

  Cytując klasyka; "skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?". Może zaczniecie udostępniać licznik odsłon? ☺️

  Yeti, nie chcielibyśmy załamać statystykami i odsłonami i tak już zdesperowanego bolca, bo to rodzinny biznes robiony z pasji, nie dla pieniędzy. Czasami nas drażnią, prawda, ale zupełnie nam nie wadzą. Chcemy dać im poczucie tej iluzorycznej najlepszości. Tak po prostu, w prezencie. Bo nas na to teraz stać :)
  Czytasz miedzy wierszami, baby?

 • Zacofany moher (ANGhDW), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli coś mnie zainteresuje, to staram się to przeczytać, nawet gdy jestem jedynym czytelnikiem. Gdy uważam coś za głupie i nie warte uwagi - nawet milion "polubień" mnie nie przekona.

 • 1
 • 2