Śnieg i lód na drogach Bolesławca. Zima zaskoczyła kierowców i drogowców

Dyskusja dla wiadomości: Śnieg i lód na drogach Bolesławca. Zima zaskoczyła kierowców i drogowców.


 • top beka (ALxJlg), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hahaha zlot miłośników letnich opon xD

 • Piotrek (AF4DjO), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie za to odpowiedzialni powinni zawisnąć.Maja czelność pozować do zdjęć przy każdej okazji a nie potrafią dopilnować porządku na drogach.

 • anonim (euIrUS), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  w soboty nie pracujooo

 • Roger (qfHnw), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak zadzwoniłem o godz.10 z minutami do Panów odpowiadających za odśnieżanie dróg to powiedział mi Pan, że oni mają czas operacyjny do wyjazdu. Ten ich czas operacyjny to pewnie poczekanie, aż wyjdzie słonce i stopi zamarzający śnieg. jak zwykle co roku to samo, Godzina 10 rano i jadąc od strony Iwin do Bolesławca żadnej piaskarki i lodowisko. Gdzie są ci Panowie z powiatu co za to odpowiadają? Reklamują się tylko jak kawałek drogi wyremontują przed mediami, a jak wychodzi do wypadków to wina kierowcy. Nie szło jechać nawet 20 km/h, na Kosiby podjechać nie można pod górę bo lodowisko, a oni maja czas operacyjny. Jak jest wiosna i lato to doprosić się nie można, żeby pobocza wykosili. Człowiek jak postraszy internetem to dopiero coś się ruszy, ale tu są winni Panowie z zarządu dróg powiatowych, oni nie interesują się co się dzieje na drogach. Co roku jakoś to będzie.

 • Falej (e3aGqS), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy powinni traktorami jeździć, jak widać radzi sobie bardzo dobrze w takich warunkach.

 • Rysiu (ALU6O1), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedyś był jeden rodzaj opon na cały rok i nie pamiętam by jakiś samochód nie był w stanie podjechać na podgórna a mieszkałem tam od 1952 roku do 1988 czasami lekko zarzucało w kierunku chodnika , to samo jest z automatycznymi skrzyniami biegu czego doświadczył kierowca 4 MZK na ul Starzyńskiego wypadł kurs a jego kolega z normalną skrzynia biegu dawał radę i jeżdził Nowości nie zawsze b.dobre w praktyce .

 • dżon (ALxa9C), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  1cm śniegu i panika jest . Jeśli spadnie 50cm śniegu to czas warzywa kopcować ogłosić stan klęski '

 • Ela (e3aGqs), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najwyższy czas aby cYjaś głowa za to poleciała.

 • driver (vZvUa), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zanim zacznie się skomleć warto przeczytać: https://www.gddkia.gov.pl/pl/766/standardy-zimowego-utrzymania-drog

 • Mieszkaniec Bolesławca (ANGAEJ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pamiętajcie Panowie Starostowie,Prezydenci ,wybory już blisko.Do roboty bo elektorat takie dawanie ciała pamięta!!! Każdy kawałek wylanego asfaltu to okazja do świętowania.Pamiętajcie,że to my podatnicy Wam płacimy i to są Wasze obowiązki,tak jak utrzymanie tych dróg w należytym stanie i odpowiedż urzędasa ,że ma jeszcze czas do wyjazdu jest sygnałem do zwolnienia z pracy.Nie nos dla tabakiery a tabakiera dla nosa.

 • 1
 • 2