Powstaje koncepcja wprowadzenia płatnych stref parkowania

Dyskusja dla wiadomości: Powstaje koncepcja wprowadzenia płatnych stref parkowania.


 • www (elMIdx), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Płaczki z paseratti już plączą haha, to samo było z pl Piłsudskiego też płakaliście że trzeba 0,50 gr wybulić, na całym świecie w miastach są płatne parkingi w centrum, ale co wy możecie wiedziec...

 • anonim (AjWdjg), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  www (elMIdx) napisał(a):

  Płaczki z paseratti już plączą haha, to samo było z pl Piłsudskiego też płakaliście że trzeba 0,50 gr wybulić, na całym świecie w miastach są płatne parkingi w centrum, ale co wy możecie wiedziec...

  Problem w tym że z tych codziennych groszy w ciągu miesiąca dla mieszkańców ze strefy zrobi się spory wydatek. No ale przynajmniej mają zniżkę na termy :)

 • - (ALxayq), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Unii Europejskiej. Na wschodzie europy każdy parkuje gdzie chce, no ale tam nie ma demokracji !!

 • Mieszkaniec (ePEA7T), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Yes, yes, yes !!! Nareszcie!!!!

 • TorniSter (ANUZo7), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja mieszkam na peryferiach i jeżdżę autobusami. I uważam, że płatny postój w centrum to bdb pomysł. Odkorkuje miasto, oczyści chodniki z poparkowanych aut i będziemy w końcu oddychać świeżym powietrzem. Popieram na 100%.

 • B (eltCF8), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A wystarczyloby tylko karac parkujacych na dwóch miejscach, zaraz by się dużo więcej miejsc parkingowych znalazlo. Nie ma takiego parkingu na którym kilku zle parkujacych baranów by się nie znalazlo. Głównie to przez nich miejsc brakuje. Parkują takie barany na srodku lini albo po skosie wszystkich mają w d....

 • anonim (hjJCq), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  TorniSter (ANUZo7) napisał(a):

  Ja mieszkam na peryferiach i jeżdżę autobusami. I uważam, że płatny postój w centrum to bdb pomysł. Odkorkuje miasto, oczyści chodniki z poparkowanych aut i będziemy w końcu oddychać świeżym powietrzem. Popieram na 100%.

  Albo jesteś naiwny albo klakier ratusza. Płatne parkingi mają zwiakszyć rotację pojazdów. Czyli jeśli teraz stał jeden pojazd to na jego miejscu stanie ich kilka. Więc kilka razy odpalane auto itp. Myśl. Zwiększy się też ruch aut w centrum. Walka ze złym powietrzem to tylko przykrywka. Ty jesteś z peryferiów i fajne będzie znaleźć wolne miejsce, ale co mają powiedzieć mieszkańcy którzy będą wdychac kilka razy więcej spalin i jeszcze będą płacić. Ich rodziny odwiedzające też.

 • Józef Piłsudski (hjcNO), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mamy 21 wiek a jedyne co wam przychodzi do głowy to wyznaczanie stref na już istniejących miejscach parkingowych zamiast myśleć nad nowoczesnymi parkingami wielopietrowymi które na takiej samej powierzchni mogły by pomieścić n razy większa liczbę aut w zależności od liczby pięter. Tylko na tyle was stać i tylko to moglibyście wymyśleć ogrzewajac swoje dupy na termach? Wierzę że stać was na więcej a wraz z upływem czasu liczba aut będzie wzrastać więc jedynie większą powierzchnia mogłaby rozwiązać taki problem. Przecież takie parkingi mogłyby być również płatne.

 • ZK Polska (ALxcPR), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Już nie mogę się doczekać sytuacji po wyborach parlamentarnych -
  podwyżka cen prądu, gazu, paliwa, płatne strefy parkowania, kary za palenie węglem a do tego może i podatek katastralny i bykowe plus podwyżka cen mandatów :)
  Będzie się działo.

 • anonim (ePYA7s), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  po pierwsze mieszkańcy.

  najlepiej nadają się do dojenia

  przez miłościwie nam panującą władzę.

 • anonim (AE7onc), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkam w centrum, więc właściwie sprawa mnie nie dotyczy. Aby coś załatwić, idę po prostu na pieszo. Ciekawi mnie tylko jedna sprawa: kilka osób pisze, że skończą się auta pakujące na chodnikach, czy na zieleni. A mi się wydaje, że będzie ich więcej. W celu zaoszczędzenia kilku złotych, teraz zacznie się problem z autami zapakowanymi gdzie popadnie. Więcej miejsc parkingowych - jedyne rozsądne rozwiązanie problemu.

 • B (eltCF8), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zwiększy się ilosc spalin bo większość kierowcow chcąc zaoszczedzic będzie krążyć po miescie i szukac darmowego miejsca do zaparkowania, (druga sprawa że zuzyja więcej paliwa) i gdzie tu ekologia

 • anonim (eGWfMR), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  lol, bolec to taka metropolia, że zaparkować można pod domem, a i tak będzie blisko na piechote. Takie małe gówienko a nie prawdziwe miasto.

 • JariNC (ALxJ24), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pierwszy kto pokaże plany budowy parkingu poziomowego w okolicach centrum ma mój głos.

 • anonim (AE7XYA), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  do następnych wyborów mają czas (ok4,5 roku)