IMPERIUM "zabawa"

 • Krzychu (Ak5mGt), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nadeszły ciężkie czasy dla ludzi mieszkających w okolicach imperium, rozrywkowa młodzież wstępnie upodla się na piknikach organizowanych na parkingu przy śluzowej, potem motoryzacyjne zabawy i obijanie okolicznych ogrodzeń a na koniec dewastowanie budek ze świeczkami przy cmentarzu no czas na poranne darcie gęby przy powrotach. Policja całą tą sytuacje ma gdzieś, rozumiem że młodzież zabawić się gdzieś musi, jednak bez nadzoru głupieją całkowicie. Panowie policjanci, wasze pensje pochodzą z naszych podatków, wasz obowiązek to utrzymywanie porządku i zapewnienie nam spokoju a jeżeli jest to nie możliwe - zamknąć ten burdel.

 • anonim (ekhHDI), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krzychu a może ty sam , wstąp i zrób porządek .
  Popieram zamknięcie tego przybytku ,wiocha niech się bawi u siebie .

  ,,Zostań policjantem. 18 kwietnia dzień otwartych drzwi w bolesławieckiej komendzie
  Zorganizowanie tego przedsięwzięcia ma na celu promocję zawodu policjanta, samej idei służby oraz możliwości wstąpienia w szeregi funkcjonariuszy Policji – czytamy na stronie KPP Bolesławiec.

  Komendant powiatowy policji w Bolesławcu zaprasza wszystkich zainteresowanych na dzień otwartych drzwi bolesławieckiej policji – 18 kwietnia, w godzinach 10:00-15:00. Miejsce: KPP Bolesławiec, ul. Zygmunta Augusta 20''

 • anonim (A81GkU), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kultura jest, bo była w TipTop, czy Imperium..