Bolesławianka Jolanta Anasiewicz w Dzień Dobry TVN

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławianka Jolanta Anasiewicz w Dzień Dobry TVN.


 • Aneta (A5EZZb), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jakże byłoby miło gdyby każdy pomyślał: super, robi to co kocha i odnosi sukcesy. To jest najważniejsze, a nie przejmowanie się opiniami innych. Nikt za Was życia nie przeżyje, więc weźcie się do dzieła, zamiast wylewać jad i zawiść. Co po nim zostanie ? Wasze smutne myśli ? Wiosna już, usmiechnijcie się do siebie i zacznijcie robić to, co sprawia Wam frajdę.
  Pani Jolu, gratulacje. Na szczęście uśmiechu zadowolenia nie odbierze nam nikt.

 • y (ALxcrX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No właśnie uśmiech sztuczny pani Joli bo sama chemia w twarzy.
  ,

 • dany (ALxanb), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ja pie...le , urwa mać !!! jesteście kmioty z bolca w ch..j zazdrosne . Ktoś coś osiągnął , wypłynął ( po latach walki ze swoimi ograniczeniami i litrach wylanego potu ) a wy kmioty tylko do***ć . ku*as wam w du**ko. Nie pozdrawiam wieśniaki pier***one .

 • abtd (ekhttL), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Racja , i to pasuje do Pisowskiego elektoratu, zazdrość , nienawiść i oczywiście TVN nie pasuje. Lepiej jak by wystąpiła TVPIS

 • anonim (AE7IQA), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko OK,tylko dlaczego w antypolskiej telewizji i u boku kobiety,która jest antyreklamą tego co robi p. Jola?Psuje to pozytywny przekaz i jest zaprzeczeniem zdrowego stylu życia.

 • anonim (qf8M5), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jednak kobieta w niebieskiej bluzce wygląda zdrowiej na twarzy, mimo że jest tęższa. To nie złośliwość, tylko fakt.

 • Aga (eltC24), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALxJCG) napisał(a):

  Ile botoxu pod oczami...

  O [...] znawca tematu widzę...od kiedy to się botoks pod oczy daje?Ja tam jej nie znam ale szczerze zazdroszczę samodyscypliny i tego ,że kocha to co robi.Zazdrośnice....jak będziecie w jej wieku to będziecie srać i się trawy trzymać...a ja razem z Wami:)

 • Ty (vZIy1), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje, a trollom mówimy nie. A co Was to, trole ?!. Pani robi to co lubi i jest ok. Osiągnęła sukces.

 • Eda (ANG9fp), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te wszystkie jadowite komentarze to tak serio ?? Smutne to.Chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać ludzka złośliwość i podłość. Na szczęscie osoby trenujące nie trenują tylko swojej fizyczności ale i psyche wiec pewnie Pani Jola ma totalnie wyrąbane co mówi, pisze i mysli każdy z Was, ja przynajmniej bym miała bo szkoda każdej minuty życia na przejmowanie sie opinią ludzi którzy nie wnoszą w nasze życie ani jednego uśmiechu. Nikt w "jej butach nie zrobił nawet kroku" a widac do oceniania cała wataha.Polecam żyć swoim życiem i tylko je traktować jako
  priorytet. Pozdrawiam.

 • Marcela R. (ekhpRM), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem dumna ze mamy w naszym mieście mistrzynie świata! Jest sie czym chwalić! Podziwiam sukces jaki osiągnęła Pani Jola! kibicuje dalszym osiagnieciom!! Zawistnym ludziom proponuje dalej obrastac w tłuszcz ale ze stuloną gębą .. szacunek do długiego czlowieka ! Pozdrawiam serdecznie! Tak na marginesie.. uwazam ze takie zlosliwosci i ochydne komentarze nie powinny wogole zostac opubikowane !

 • 1
 • 2