Polskie Towarzystwo Psychopedagogiczne podziękowało swoim przyjaciołom i partnerom

Dyskusja dla wiadomości: Polskie Towarzystwo Psychopedagogiczne podziękowało swoim przyjaciołom i partnerom.


 • anonim (elyjME), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  [już to obejrzeliśmy, prosimy o jakiś Pana/Pani własny komentarz]

 • mea (elyjqG), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Błagam, jak można promować organizację, która zrzesza ludzi bez prawa do prowadzenia działalności terapeutycznej?! To, że Dominik wyszedł z aresztu jest zasługą pomocy adwokatów, niekaralności i bardzo szczególnej sytuacji, jak popchnęła go to tak desperackiego czynu.

 • anonim (elyj8Z), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prosicie Państwo o komentarz? Proszę bardzo:
  Czy oddalibyście samochód do naprawy do mechanika, który nie potrafi naprawić własnego samochodu? Chyba nie.
  A czy ludzie korzystają często z usług psychoterapeutów, którzy nie potrafią własnego życia ułożyć jak należy? Skoro nie potrafią własnego życia ułożyć, to dlaczego czują się uprawnieni komuś doradzać? Przykład - wśród psychologów i psychiatrów jest na ogół większy odsetek problemów i samobójców niż średnia w populacji. Nawet zakładając, że jest mniej to jak się ich te "skuteczne terapie" mają do rzeczywistości, skoro sami sobie pomóc nie mogą?

  W necie dużo materiału. ( https://www.huffingtonpost.com/chuck-gomez/when-your-therapist-commits-suicide_b_1414340.html http://www.apa.org/monitor/2011/11/suicide.aspx https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3124780/ , itd,itp)

 • anonim (elyjqU), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie


 • to_ja (elyjwh), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego promujecie osoby,ktore nie są żadnycmi terapeutami. To zwykłe manipulowanie słowem. Wezmę nazwę,napisz jakim jestem "profesnjonalistą". O ile wiem to ten Pan nie ma nawet mgr,chyba,że w końcu zrobil. A na pewno nie jest żadnym psychologiem,a na dodatek teraz zatrudnił fryzjerkę jako terapeutkęAngelina Stoltman . Wolne żarty !!!! Miter Renata,od kiedy jest psychoterapeutą ? Jakie one ma wykształcenie. Ludzie,jak tak można? !!

 • - (elyjFR), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  gratulacje dla ptpp. olejcie hejt.

 • Anonimus (elyjq7), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  to_ja (elyjwh) napisał(a):

  Dlaczego promujecie osoby,ktore nie są żadnycmi terapeutami. To zwykłe manipulowanie słowem. Wezmę nazwę,napisz jakim jestem "profesnjonalistą". O ile wiem to ten Pan nie ma nawet mgr,chyba,że w końcu zrobil. A na pewno nie jest żadnym psychologiem,a na dodatek teraz zatrudnił fryzjerkę jako terapeutkęAngelina Stoltman . Wolne żarty !!!! Miter Renata,od kiedy jest psychoterapeutą ? Jakie one ma wykształcenie. Ludzie,jak tak można? !!

  Hahahahha. Gdzie Ty tu człowieku widzisz słowo "psychoterapeuta" albo "psycholog"? Weź sie naucz najpierw czytac a potem się wypowiadaj. I jeszcze nie posiadasz rzetelnej wiedzy na temat tych ludzi. Lepiej nie pisać komentarzy, chyba że chcesz się pogrążyć.

 • anonim (elyjqG), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pełno terapeutów na stronie PTPP! http://www.psychopedagog.eu/specjalisci.html
  Od jakiej terapii są ci terapeuci, zwłaszcza bez wykształcenia psychiatrycznego czy co najmniej z psychologii klinicznej?

 • anonim (elyjwb), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Słownik języka polskiego:
  terapia
  1. zob. psychoterapia.
  2. «określony sposób leczenia za pomocą leków lub zabiegów»
  ( https://sjp.pwn.pl/sjp/terapia;2577940.html )
  psychoterapia:
  psychoterapia «leczenie zaburzeń psychicznych i emocjonalnych bez użycia leków, polegające na oddziaływaniu na psychikę pacjenta»

  Jakie leczenie i na bazie jakiego wykształcenia oferują "specjaliści" z tego towarzystwa? Na przykład osoba promująca się pod tym linkiem http://dkk.psychopedagog.eu oferuje terapię dla osób z depresją. Jakie ma wykształcenie? Czy może zlecić badania laboratoryjne hormonów, żeby wykluczyć zaburzenie gospodarki hormonalnej jako przyczynę depresji?

 • - (elyjF6), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawa dla ptpp

 • Marcin (elyj8o), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piękna wspaniała gala :) Na wielu bywałem ale ta taka rodzinna, sympatyczna.

  Ludzie którzy się wypowiadali widać że nie byli "reżyserowani". Wszystkie wypowiedzi naturalne i prawdziwe. Czytając komentarze widzę jak "konkurencja" stara się nieudolnie zdeklasować najlepsze Towarzystwo na naszym regionie. Najbardziej aktywne! Nie ma takiego drugiego.

  Za to że pomagają biednym rodzinom i to nieodpłatnie jest hejt? Ładnie bolesławianin kibicujecie. Hehe.

  Abyście wy kiedyś nie znaleźli się po tej stronie że będziecie potrzebować pomocy tych ludzi z towarzystwa.

  Naprawdę gorące brawa i wielkie dzięki za pomoc naszym mieszkancom, naszym rodakom i osobom potrzebującym :)

 • Wiola Z. (elyj8x), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uważam tą organizację za dobrą. Niech hejterzy z imienia nazwiska tu napiszą.

 • Monika (elyjqN), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie mnie oceniać ww komentarze, widocznie nikt z was nie potrzebował fachowej pomocy specjalistów . Jestem mamą dwójki dzieci po wielu traumatycznych przeżyciach i Ludzie z PTPPmogę ich dziś nazwać moimi przyjaciółmi chronią do dziś mnie i moje dzieci ,zawdzięczam im bardzo dużo i nie ma takich słów jakimi mogłabym opisać jak bardzo jestem im wdzięczna .

 • anonim (elyjF3), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież nikt tu nie hejtuje! Jest proste pytanie o kwalifikacje osób, które reklamują się jako terapeuci w takich przypadkach jak depresja. Ta choroba to nie są żarty. Stąd ktoś, kto się ma tym zajmować powinien mieć właściwe wykształcenie i praktykę kliniczną. Nawet jako psycholog kliniczny, a najlepiej psychiatra. Gdzie w tym pytaniu widzicie hejt?
  Może to są sympatyczni i uczynni ludzie (pewnie są), ale znam przesympatycznych stomatologów, którzy nie biorą się za leczenie oczu, przesympatycznych okulistów, którzy nie biorą się za leczenie serca. I przesympatycznych pedagogów, którzy nie udają specjalistów od depresji i nie biorą się za jej leczenie.
  Monika pisze, że są to specjaliści. To właśnie się pytam czy to są specjaliści? Bez podtekstów - pacjent w depresji ma często myśli samobójcze. Jakie kwalifikacje do leczenia depresji ma http://dkk.psychopedagog.eu lub http://jjm.psychopedagog.eu ?
  Może pochwalą się dyplomami i praktyką adekwatną do trudnego problemu, rozwiązanie którego obiecują ludzie?
  Życzę PTPP zapału w pracy społecznej i pomocy ludziom w tym, do czego mają kwalifikacje. I nie branie się za tematy, do których kwalifikacji nie mają.

 • Jjjtk (elyjwG), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miła, rodzinna atmosfera całego spotkania. Bez sztucznosci, naciagania i promowania się na siłę. Zamiast hejtowac należy doceniać ludzi którzy pomagają innym, rozwiązują ich problemy i są dla nich REALNYM wsparciem. Trzymam za Was kciuki i czekam na kolejną gale!

 • 1
 • 2