Wjazd do naszego powiatu. „Tak się naprawia po polsku”

Dyskusja dla wiadomości: Wjazd do naszego powiatu. „Tak się naprawia po polsku”.


 • anonim (elyjqR), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W czym problem ? Swołocz nie zrozumie że nie da się wszystkich dróg na raz zrobić, a oznakowanie jak najbardziej czytelne.

 • kier (elyjqc), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żadne odkrycie ..śmiecie po rowach , krzaki , dziury trawa po rowach od kilku lat przerosła sama siebie , chodniki krzywe byle jak zrobione jak by pijany to stawiał to jest nasz powiat a taka "dziura " jak Szprotawa już z daleka przy wjeździe wykoszony pas drogowy cały po za rowy , oznakowany , trawka zielona , króciutka czysto ..żadnych krzaczorów a u nas ...........wstyd .

 • anonim (elyj8f), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Musi być kasa na etatowego członka w koalicji prezydentem i PO.

 • Radek (elyjwG), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No chorzy ludzie nadsyłają coś takiego. Te drogi robione są etapami. Znak ograniczenia prędkości postawiony jest po to aby jeden z drugim Januszem nie uszkodził swoich paseratti i nie miał pretensji do wszystkich w koło. Fucking logic

 • anonim (elyjqP), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  500 plus jest to po co drogi.

 • Mdm (elyj8A), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś odpowiedzialny potwierdził to chociaż raz, ze jeżeli chodzi o jakość dróg to szału nie ma. Trzeba naprawdę dużo dobrej woli żeby twierdzić ze jest inaczej.

 • plus (elyjqU), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (elyjqP) napisał(a):

  500 plus jest to po co drogi.

  No...... błysnąłeś inteligencją w temacie.

 • Z Lubania (elyjqj), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Droga została wyremontowana przez Powiatowy Zarząd Dróg w Lubaniu do granicy Powiatu Lubańskiego z Powiatem Bolesławieckim. Niewyremontowany odcinek tej drogi widocznyna zdjęciu w dali, to droga za którą odpowiada Powiat Bolesławiecki.

 • Bartek (elyjFO), 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za tę drogę odpowiedzialny jest Zarząd Dróg Powiatowych w Bolesławcu, wiem o tym bo miałem tę nieprzyjemność ponieść szkodę na samochodzie przez powalone drzewo, które nie było usunięte przez półtora tygodnia, po zgłoszeniu sprawy kolejne półtora minęło do "usunięcia " tego drzewa, tak ciężko było wysłać jednego człowieka z piłą tym bardziej że mieli zdjęcia i zgłoszenie formalne. Droga jest zapomniana, trawę się kosi jak zbliża się peczenica, bądź inna zabawa w Gościszowie, żeby nie było wstydu, tak samo jest z łataniem dziur, nie mówiąc o krzakach, które na każdym zakręcie wdzierają się na asfalt, co powoduje również zmniejszenie widoczności!