Kolejny park handlowy w Bolesławcu. Planowane otwarcie w 2019 roku

Dyskusja dla wiadomości: Kolejny park handlowy w Bolesławcu. Planowane otwarcie w 2019 roku.


  • Wiesiek (elyjwu), 2018-03-16 20:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czego Wy tak narzekacie na wladze.?! Ja jak przyjeżdżam obecnie z Wrocławia to nie mogę sie nadziwić, ze sa gdzieś wladze, które myślą o mieszkancach. Boleslawiec jest coraz ładniejszy a o ile wiem to te inwestycje to na dzialkach prywatnych.

  • Kaja (elyjqS), 2018-03-16 20:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No dramat! Kolejny badziewny "park handlowy" te same sklepy.. nic nowego nie będzie. Marnowanie miejsca.. nie można zrobić czegoś piętrowego ?! Jak teraz mamy zamknięte niedzielę to dlaczego nie postawie jakiś park rozrywki dla rodziców i dzieci , dla młodzieży itp ?! Kręgielnia, mini golf, park linowy czy jak we Wrocławiu ski jump.. coś gdzie będzie można zabrać dziecko i spędzić z nim czas a nie tylko przed kompem siedzieć.. no ale po co .. kolejna biedronka się przyda.. myślicie,że nie będzie tam ludzi.. oczywiście ,że będą. A co do Castoramy ..to musi się zmienić władza - prezent Roman. Niestety on trzyma sztamę z Mrówka ,która tak bardzo broni. Kolesiostwo! Stąd zablokowane inwestycje sklepów budowlanych. Jak prezydent miasta otwiera nowy - stary sklep Mrówka.. żenada..

  • qwerty (elyjM5), 2018-03-16 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Otwierając jednego Mcdonald'sa w Bolesławcu obrót stracą wszystkie restauracje zatrudniające wiele osób w CAŁYM mieście!! Dużo osób straci pracę...nawet ci ze zmywaka-bo nie będzie co zmywać...Żadne nasze miejskie restauracje nie są w stanie konkurować z Mak-iem!!..To będzie upadek naszych restauracji,które są tu od wielu lat!!..Będą padać po kolei...zobaczycie...

  • anonim (elyjF1), 2018-03-16 20:46 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Wiesiek (elyjwu) napisał(a):

    Czego Wy tak narzekacie na wladze.?! Ja jak przyjeżdżam obecnie z Wrocławia to nie mogę sie nadziwić, ze sa gdzieś wladze, które myślą o mieszkancach. Boleslawiec jest coraz ładniejszy a o ile wiem to te inwestycje to na dzialkach prywatnych.

    Wracaj więc do Wrocławia. Nie masz prawa wypowiadać się, skoro zdezerterowałeś z naszego miasta.

  • M (elyj8W), 2018-03-16 22:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No i bardzo dobrze niech padną te restauracje,skoro nie umieją obsługiwać klientów to trudno.po bolesławieckich restauracjach chodzę 20 lat i gdzieś od 10 wiosen klient traktowany jest jak zło konieczne,...głupie miny,wymagania,ocenianie z góry, taka jest obsługa w Bolesławcu.

  • anonim (elyjM4), 2018-03-17 08:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No juz chyba wystarczy ttchem sklepów. Ludzie i tak nie mają za co kupować. Raczej boleslawianie milionerami nie są .Może lepiej dać ludziom więcej zarobić a nie szczuc kolejnym bezsensem

  • anonim (elyj8G), 2018-03-17 08:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    w centrum brakuje sklepów typ. meblowy , castorama , ogrodniczy itp

  • Reklama

  • Dddd (elyjwf), 2018-03-17 09:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bolesławianie czy wy wogóle jesteście z czegoś zadowoleni bo mam wrażenie że nie lubicie nawet swojego odbicia w lustrze światła zrobią źle, chodnik drogę źle, sklep źle , parking źle, hotel źle zastanówcie się nad sobą chyba już czas się otrząsnąć

  • Ryszard (elyjM0), 2018-03-17 10:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    co wam buraki nie pasuje.Lepiej,żeby tam dalej rudery stały.No piękne pozostałości komuny.Zostawmy i humor wam sie chyba poprawi.Mc Donalda nie ma jeszcze w naszym mieście.Sam nie przepadam,ale skoro McKwak chce tu zainwestować,to znaczy że miasto jest dla niego atrakcyjne.Pracuje w Niemczech w mieście ponad dwa razy mniejszym jak nasze,a centrów handlowych jest więcej.Tego trendu nie da sie zahamować. Zawsze to konkurencyjne sklepy,więcej miejsc pracy i większy wybór.Na dworcu wschodnim ma powstać następne centrum.Mamy budować,czy zostawić ten straszny dzisiaj teren, niech dopełni krajobraz?

  • Ryszard (elyjMt), 2018-03-17 10:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (elyjM4) napisał(a):

    No juz chyba wystarczy ttchem sklepów. Ludzie i tak nie mają za co kupować. Raczej boleslawianie milionerami nie są .Może lepiej dać ludziom więcej zarobić a nie szczuc kolejnym bezsensem

    ty rzeczywiście nie masz podstawowego pojęcia o ekonomii.Ty myślisz,że to nasz prezydent miasta tobie ma zarobki podnieść?Czyli jak nie powstanie galeria,to ty będziesz więcej zarabiał.Bravo
    PS dużo ludzi w Niemczech pracuje,tak jak ja i uwierz mi my mamy kasę i stać nas na zakupy i cieszymy sie,że więcej sklepów to dla nas większy wybór.

  • Xxx (elyjqJ), 2018-03-17 11:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kaja (elyjqS) napisał(a):

    No dramat! Kolejny badziewny "park handlowy" te same sklepy.. nic nowego nie będzie. Marnowanie miejsca.. nie można zrobić czegoś piętrowego ?! Jak teraz mamy zamknięte niedzielę to dlaczego nie postawie jakiś park rozrywki dla rodziców i dzieci , dla młodzieży itp ?! Kręgielnia, mini golf, park linowy czy jak we Wrocławiu ski jump.. coś gdzie będzie można zabrać dziecko i spędzić z nim czas a nie tylko przed kompem siedzieć.. no ale po co .. kolejna biedronka się przyda.. myślicie,że nie będzie tam ludzi.. oczywiście ,że będą. A co do Castoramy ..to musi się zmienić władza - prezent Roman. Niestety on trzyma sztamę z Mrówka ,która tak bardzo broni. Kolesiostwo! Stąd zablokowane inwestycje sklepów budowlanych. Jak prezydent miasta otwiera nowy - stary sklep Mrówka.. żenada..

    Ale nikt nie broni tobie otworzyć takiego centrum rozrywki w tym parku handlowym. Zgłaszasz się do inwestora że chcesz wynająć powierzchnię i po problemie.

  • anonim (elyjMs), 2018-03-17 11:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oj Ryszard jakiś ty do przodu .Mam pojęcie o ekonomii i pienIndiach. Takie mądry bo pracujesz w Niemczech i twoja kasa jest nie porównywalna do naszej Wiec nie cwaniakuj .dla ciebie może być sklep na sklepie .Stać Cię. Jak zaczniesz pracować w swoim kraju to pogadamy .

  • Bartosz (elyjqz), 2018-03-17 11:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wolał bym żeby miasto zainwestowało w remont dróg niż na kolejną galerie.

  • Xxx (elyj8f), 2018-03-17 11:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Bartosz (elyjqz) napisał(a):

    Wolał bym żeby miasto zainwestowało w remont dróg niż na kolejną galerie.

    Przecież to teren prywatny jest i z prywatnych pieniędzy będzie to budowane. Miasto tylko wydało pozwolenie na budowę.

  • anonim (elyjqV), 2018-03-17 11:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak widać po wpisach (szczególnie ostatnich), wybory blisko..

Reklama