Będzie bezpłatna komunikacja w powiecie?

Dyskusja dla wiadomości: Będzie bezpłatna komunikacja w powiecie?.


 • zyz (ANumV7), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  nam juz obojetnie czy platna ,czy bezplatna ,najwazniejsze zeby wrocila jakas rownowaga komunikacyjna z Kruszyna do Boleslawca,Gdzie jest wojt gminy ,tak nas urzadzil,gdzie jest Stasik ,ktory mieszka w kruszynie-nie kazdy ma srodek lokomocji i ich pensje zeby jezdzic taksowka???Bedziemy pamietliwi przed wyborami ,Wstyd

 • Mik (ALxaNg), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale jak to zmniejszy ruch samochodów w mieście, kiedy każdy spoza Bolesławca musi dojechać swoim samochodem, kiedyś mógł autobusem.

 • Mieszkanka (A81GMm), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szczerze mówiąc wolę zapłacić 2zł i jechac w czystym i pachnącym autobusie niż za darmo z brudnymi i dużo gorzej pachnącymi "jabolem", którzy jeżdżą bo im w autobusie ciepło. Nie wspominając już o tym jakie problemy przysparza to kierowcom kiedy nie chcą wysiąść (przykładowo podczas przerwy kierowcy na pętli).

 • Ja (e3anJm), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też uważam ,że nie do końca jest to dobre ...Autobusy są przepełnione,ludziom sie już w ogóle nie chce chodzić. Wycieczki sobie po mieście urządzają.

 • abc (eltCFR), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mik (ALxaNg) napisał(a):

  Ale jak to zmniejszy ruch samochodów w mieście, kiedy każdy spoza Bolesławca musi dojechać swoim samochodem, kiedyś mógł autobusem.

  co racja to racja

 • Nook (ekhHxI), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I będzie tak. Patola będzie woziła się za darmo, a wsiowi będą zjaeżdżać miasto autami.
  Nie, no spoko.

 • anonim (AE7nbm), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znowu narzekanie... Wracam autobusem po pracy do domu, ok godz 16. Autobus wcale nie jest przepełniony. Dlaczego zakładacie że żluliki będą jeździć? Kierowca ma przecież monitoring i widzi co się dzieje.