Prezydent nie będzie zarabiał mniej. Przynajmniej na razie

Dyskusja dla wiadomości: Prezydent nie będzie zarabiał mniej. Przynajmniej na razie.


 • bc (AFfB0w), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Swojemu nie zabiorą

 • anonim (A81G2h), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wojewoda postawi Romana do pionu.

 • anonim (A81GUS), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czemu portal nie podł że rada przestraszyła się wystąpienia mieszkańców .Za chwilę wybory a panowie niechcą słuchać wyborców. Mamy sytuację jak z naszą kadrą piłkarską dużo reklam wiele lansu. Miasto obiecuję deweloperem co chce buduje. .

 • Maks (eliKV2), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A81GUS) napisał(a):

  Czemu portal nie podł że rada przestraszyła się wystąpienia mieszkańców .Za chwilę wybory a panowie niechcą słuchać wyborców. Mamy sytuację jak z naszą kadrą piłkarską dużo reklam wiele lansu. Miasto obiecuję deweloperem co chce buduje. .

  A czemu nie zawiadomiliscie portalu? Pan M zabronił?

 • 1 (ePYAAY), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie jest potrzebna żadna ustawa by obniżyć pensję prezydenta. Co to za wymówka?

 • Mieszkaniec (A81GUS), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdyby portal nie stał za miastem sam by napisał. Znalazł by dzielnice czterech ulic porozmawiał z mieszkańcami sprawdził jak miasto przekształciło teren pod jednego dewelopera. To może i ktoś by się zgłosił do Państwa. Jak coś jest ładnego medialnego biją brawo jak pokazuje się oblicze miasta i wczorajszą radę. Która wniosek nie dopuścił nawet do odczytania przez prowadzącego. Dobrze że pan Mucha wysłuchał mieszkańców i zgłosił to. To by się nikt nie dowiedział. A teraz droga pani i redakcjio zróbcie ładne zdjęcia sprawdzić jak teren miał wyglądać co jest dziś .Jak można nie wyruchać mieszkańców idą wybory a panowie mają w nosie. Jak pani pisała tylko pan M miał odwagę nas wysłuchać. Bo blisko ludzi nie znaczy siedzieć przy stole tyło słuchać co mówią i co boli mieszkańców. A przedewszystkim starać się im pomóc w tym pewnej dżungli. Nawet jak się kupuje autobusy a nie daje ławek na przystankach dla starszych ludzi. To kto słucha ludzi. Reklama nowego. A redakcji radzę się przejść zobaczyć ile brakuje dachów i ławek na przystankach zanim bilecie znów chwalić zielone darmowe autobusy. Za bilet się nie płaci go i stać można. Większość ludzi sto starsze osoby. P

 • bobo (ezYINX), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prezydent miasta ma zarabiać odpowiednio do swojej funkcji i nie podlega to żadnej dyskusji.

 • Droga redakcjo (A81Gk8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak redakcja ma wolne czemu nie ma nic o mieszkańcach.. Może już nikt nie czyta tego portalu miasta bc