Źle oznakowane rondo Solidarności?

Dyskusja dla wiadomości: Źle oznakowane rondo Solidarności?.


 • Bc (A81GNN), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie, to że rondo będzie zamknięte mówią i piszą od miesiaca a niektórzy jak by sie dzisiaj urodzili...

 • B-ec (qfwyy), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ok bylo mowione.. ale nie wszyscy ludzie ktorzy tam jada sa z Bolesławca czy okolic.. nie ma zadnego oznakowania!ja wiem ze moge zawrocic i pojechac kolo lidla ale pan ktory jechal za mna z rejestracja PK... juz raczej nie ma o tym pojecia.

 • Albatros333 (AN0oHY), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież w Polsce zawsze tak było. Informacja publiczna w postaci napisów na tabliczkach, drogowskazach, plakatach itp. jest formą usłużności wobec obywateli, a to jest obce naturze Polaka. Jeżeli informacja jest nakazem od władzy, to jakaś tablica się pojawi, ale jeżeli to ma być tylko akt grzeczności czy dobry gest na użytek ogółu, to nie ma na co liczyć. To mnie właśnie tak uderzyło, kiedy po raz pierwszy zwiedzałem UK i Niemcy, że tam zawsze były na widoku publicznym informacje o remontach, objazdach, itp. Poza tym, w każdej wiosce są drogowskazy na skrzyżowaniach, każdy rozjazd dobrze oznakowany. U nas niestety to kosztowna ekstrawagancja i zbędna kultura.

 • Ja (e3an6t), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Potwierdzam,że brak oznakowania ,że rondo w przebudowie .Ktoś kto pisze,że było trąbione od miesiąca niech sobie daruje,bo my mieszkańcy może i taka informacje gdzieś przeczytaliśmy,ale przejezdni przez nasze miasto nie musza juz o tym wiedzieć.Wczoraj w godz. porannych sznur samochodów zawracał bo nie było jednego oznakowania na całej dł. ulicy.Jakaś paranoja.

 • !@#$ (AmRLbM), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje dla baranów za sparaliżowanie miasta...brawo!

 • MartaE (ekh7Jg), 8 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powinny być tablice informujace o objeździe i zamknięciu drogi.