Wiosna – sezon psich kup. SM: za niesprzątanie po pupilu grozi 500-zł mandat

Dyskusja dla wiadomości: Wiosna – sezon psich kup. SM: za niesprzątanie po pupilu grozi 500-zł mandat.


  • Ja (AN0oDD), 2018-04-12 00:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ta co pisze o kocich odchodach to niech się przeniesie do Chin. Tam psa czy kota nie ujrzysz chyba że na obiad dopiero. Głupie babsko

  • Artur (AE7itW), 2018-04-12 01:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Karać karać i jeszcze raz karać

  • anonim (e5BIJS), 2018-04-12 07:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Proszę ustawić śmietnik na ul. Polnej przy budynku szkoły.
    Nikt nie sprząta po swoim psie.

  • yo (AE7gGj), 2018-04-12 07:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak kosze i jeszcze raz kosze ku... może jeszcze lokaja żeby za wami biegał z koszem
    ciekawe co by powiedział taki srający psem jak bym mu pod okno narobił co wolno bo koszy nie ma pic na wodę widzę codziennie s.....A nie koło kosza na odchody i co nie przeszkadza ale poczekajmy do sylwestra jak będzie płacz że strzelają i pieski się boją wtedy wielkie larum bo jak można strzelać jak tak samo jak sr........ć a ja będę nap......dalał pod oknami bo gdzie mam strzelać przecież nie ma poligonu poligony i jeszcze raz poligony

  • po (ANbpuK), 2018-04-12 08:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    panowie nie pasują te zdjęcia obok siebie mucha i sraj..cy pies.

  • anonim (ALxJhs), 2018-04-12 08:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Autorze. Psy sr.. ą jednakowo: wiosną, latem, jesienią i zimą. Skwery i chodniki zaś.. e są jednakowo przez cały rok.

  • Ja (vZlz5), 2018-04-12 09:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pocałujcie psy pod ogon

  • Reklama

  • ret (A7w5eS), 2018-04-12 09:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak sie popatrzy na place zabaw i miejsca gdzie bawią się dzieci to widać psi stolec na stolcu !!! Nie wiadomo jakie pasożyty te 4nogi przenoszą i nawet przypadkowy kontakt z takimi stolcami mogą narazić zdrowie dzieci !!!!!!!

    Są też takie cwaniaki z psami którzy całe bloki odgrodzili od świata ale swoje 4nogi wyprowadzają za swój płotek żeby się zesrały i uciekają do domków, oczywiście nie sprzątając ... Niby takie paniska (elita społeczeństwa :) ) a zachowóją sie jak gówniarze ...

  • anonim (An2qWA), 2018-04-12 10:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Uważam że psy po których właściciel nie sprząta powinny być utylizowane !

  • yo (AE7gGj), 2018-04-12 10:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    urylizowane wraz z właścicielem

  • Ja (wo99Q), 2018-04-12 11:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszystko przeszkadza...
    Gołębie
    Wróble
    Wrony
    Psy
    Koty
    Jaskółki
    Szpaki
    Bezdomni
    Dzieci
    Starsi
    Szczepionki
    ...
    Kiedyś nikomu nic nie przeszkadzało, bawiliśmy się w piaskownicy i żyjemy,odbijaliśmy piłką o ściany,łuskaliśmy słonecznik,darliśmy się pod oknami,śmietniki były otwarte...
    Ludzie obudźcie się

  • Ja (A81GwZ), 2018-04-12 11:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W podwórku na chrobrego jest masakra dzieci biegaja po trawie a tam ludzie z psami i zeby to sprzatalo po swoim pupilu...a gdzie udaje ze nic nie ma i idzie dalej szlak mnie trafia chcesz psa to sprzataj po nim a nie!

  • Ja (wo99Q), 2018-04-12 11:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po dzieciakach sprzątacie?Jakoś nie zauważyłam

  • Ja (A81GwZ), 2018-04-12 12:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Moj syn jest nauczony sprzatac po sobie a może ty masz jakis problem ze soba!

  • Ja (wo99Q), 2018-04-12 13:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Widziałam twojego syna,nie sorzątał

Reklama