Będzie nowy program rządu. Podobny do 500+

Dyskusja dla wiadomości: Będzie nowy program rządu. Podobny do 500+.


  • kierowca (AE7e8v), 2018-04-04 10:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    pis jest większym zagrożeniem niż Sowieci

  • ja (vZIQf), 2018-04-04 10:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Będzie to doplata do wynajmu mieszkan dla wybranych

  • anonim (ANUTiG), 2018-04-04 10:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
    kierowca (AE7e8v) napisał(a):

    pis jest większym zagrożeniem niż Sowieci

    Fakt. PiS morduje Polaków w ubeckich katowniach, strzela do górników, pacyfikuje strajki robotników. Pisowska junta wojskowa wprowadza w kraju stan wojenny. Pisowski rząd wprowadza kartki na artykuły spożywcze i przemysłowe, bo w sklepach jest sam ocet. Na pisowskie uniwersytety trudno się dostać, bo trzeba mieć punkty za pochodzenie. W pisowskim państwie nikt w domu nie ma paszportu i nie może swobodnie wyjechać z kraju.

    A teraz poważnie: pochyl głowę i zacznij biec - ściana się znajdzie imbecylu.

  • anonim (ANUTiG), 2018-04-04 10:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przemiana tego portalu coraz bardziej żałosna. Nie tylko o politykowanie chodzi, ale ogólnie o poziom

  • anonim (A7w4ky), 2018-04-04 11:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANUTiG) napisał(a):

    Przemiana tego portalu coraz bardziej żałosna. Nie tylko o politykowanie chodzi, ale ogólnie o poziom

    Ty już swoją ścianę spotkałeś - pis_omatołku?

  • Kaja (A81G5s), 2018-04-04 14:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie potrzebuję żadnych programów.. wystarczy że przestaną nas ograbiać. To tak jak powiedział śp. Pan Lepper" nie musicie ludziom nic dawać, Wy przestańcie im w końcu zabierać !" Za chwilkę urodzę dziecko i zabiorą mi pieniądze z mojej pensji... Mam wybór 80 % albo 100%a później 60%..i dlaczego ?! Dlatego, że urodzę dziecko ,które wejdzie w statystyki demograficzne. Nagroda jak cholera! Mało tego 500+ mi się nie należy ,ale utrzymywać patologie z mojej pensji muszę ! Larwy siedzą w domu, klepią dzieci i kasę dostają.. mało tego dostają nawet na te które już mają i ich istnienie jest już policzone więc nie ma związku z demografia. A one siedzą w domu i śmieją się z tych co pracują , ba nawet mają więcej niż człowiek ,który pracuje.. szkoda tylko,że niewiele trafia do tych co naprawdę potrzebują - do dzieci..

  • kul (A81GBf), 2018-04-04 15:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A7w4ky) napisał(a):

    Ty już swoją ścianę spotkałeś - pis_omatołku?

    jeszcze nie, ale twoją starą i owszem:)

  • Reklama

  • Gabrowski Michał (vbEIX), 2018-04-04 15:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANUTiG) napisał(a):

    Przemiana tego portalu coraz bardziej żałosna. Nie tylko o politykowanie chodzi, ale ogólnie o poziom

    Bardzo trafne i zasadne spostrzeżenie, zgadzam się w 100%

  • anonim (e3aI0M), 2018-04-04 17:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kaja (A81G5s) napisał(a):

    Nie potrzebuję żadnych programów.. wystarczy że przestaną nas ograbiać. To tak jak powiedział śp. Pan Lepper" nie musicie ludziom nic dawać, Wy przestańcie im w końcu zabierać !" Za chwilkę urodzę dziecko i zabiorą mi pieniądze z mojej pensji... Mam wybór 80 % albo 100%a później 60%..i dlaczego ?! Dlatego, że urodzę dziecko ,które wejdzie w statystyki demograficzne. Nagroda jak cholera! Mało tego 500+ mi się nie należy ,ale utrzymywać patologie z mojej pensji muszę ! Larwy siedzą w domu, klepią dzieci i kasę dostają.. mało tego dostają nawet na te które już mają i ich istnienie jest już policzone więc nie ma związku z demografia. A one siedzą w domu i śmieją się z tych co pracują , ba nawet mają więcej niż człowiek ,który pracuje.. szkoda tylko,że niewiele trafia do tych co naprawdę potrzebują - do dzieci..

    Kobieto ale Ty jesteś zawistna.

  • anonim (A7w4ky), 2018-04-04 22:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W którym miejscu jest "zawistna"?

  • anonim (ANUy9n), 2018-04-04 23:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A7w4ky) napisał(a):

    W którym miejscu jest "zawistna"?

    Nazywając beneficjentów 500+ patologią. Moja rodzina patologią nie jest!

  • anonim (A7w4ky), 2018-04-05 00:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANUy9n) napisał(a):

    Nazywając beneficjentów 500+ patologią. Moja rodzina patologią nie jest!

    To nazywa się "zawiść"?

  • anonim (vbs7m), 2018-04-05 01:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A7w4ky) napisał(a):

    To nazywa się "zawiść"?

    Zarabiam powyżej średniej krajowej, mąż dodaje drugie tyle. Dostajemy 1000zł za to że mamy trójkę wspaniałych dzieciaczków :)
    Teraz poczekaj na zawiść...

  • Kaja (A81GsN), 2018-04-05 12:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie obchodzi mnie kto ile zarabia, im więcej tym lepiej! Brawo ! Mnie to cieszy! Ja też nie narzekam ale dlaczego młodym matkom zabiera się ich zapracowane pieniądze ? Jak mówiłam nie chce nawet tych 500+ , chciałabym tylko to co mi się należy. Wszyscy dobrze wiemy,że ten program to pomyłka wielka. Jak można płacić na dzieci ,które już są ? Przecież one już są "policzone" i nie zmieni to sytuacji demograficznej bo ktoś już " wrzucił" je w statystyki. Wg mnie powinno to być zachętą dla rodziców ,którzy chcą/ planują dziecko ale rozważają też swoją sytuację finansową. Niestety takie są realia.. i taki program dla mnie ma sens.. jest "nowe" dziecko czyli nowy członek państwa " nowa statystyka" jak to ciągle powtarzają.. przecież takie było założenie.. takie jest moje zdanie. Aha i chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę ile takich 500+ trafia do ludzi takich jak Pan/Pani ,która zarzuca mi zawiść a ile do rodzin dla których to sposób na życie..
    Pozdrawiam

  • anonim (e3aTv7), 2018-04-06 09:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kaja (A81GsN) napisał(a):

    Nie obchodzi mnie kto ile zarabia, im więcej tym lepiej! Brawo ! Mnie to cieszy! Ja też nie narzekam ale dlaczego młodym matkom zabiera się ich zapracowane pieniądze ? Jak mówiłam nie chce nawet tych 500+ , chciałabym tylko to co mi się należy. Wszyscy dobrze wiemy,że ten program to pomyłka wielka. Jak można płacić na dzieci ,które już są ? Przecież one już są "policzone" i nie zmieni to sytuacji demograficznej bo ktoś już " wrzucił" je w statystyki. Wg mnie powinno to być zachętą dla rodziców ,którzy chcą/ planują dziecko ale rozważają też swoją sytuację finansową. Niestety takie są realia.. i taki program dla mnie ma sens.. jest "nowe" dziecko czyli nowy członek państwa " nowa statystyka" jak to ciągle powtarzają.. przecież takie było założenie.. takie jest moje zdanie. Aha i chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę ile takich 500+ trafia do ludzi takich jak Pan/Pani ,która zarzuca mi zawiść a ile do rodzin dla których to sposób na życie..
    Pozdrawiam

    Czyli według Pani ogromna większość rodzin w Polsce to patologia?, Tobie się nie należy to innym należy zabrać?. Ponawiam - kobieto ale jesteś zawistna.

  • 1
  • 2

Reklama