Mieszkańcy Bolesławca chętnie korzystają z bezpłatnej komunikacji

Dyskusja dla wiadomości: Mieszkańcy Bolesławca chętnie korzystają z bezpłatnej komunikacji.


 • anonim (AN0TyZ), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  WszystkO to fajnie .ale przydało by się więcej kursów rano godz 5 .30 .w południe.godz 14 . i 15 a także wieczorem godz 22 .chodzi o ludzi pracujących. Autobusy są tak pełne ze strach pomyśleć co będzie się działo w zimie .

 • anonim (A81GEK), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wylali dziecko z kąpielą. Wszyscy z wiosek przyjeżdżają teraz autami do szkół rano i popołudniu. Ale za to prezydent i wójt ładnie na zdjęciu przed wyborami wyglądali.

 • anonim (AN0dh8), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Artykuł, który ma przypomnieć że dostaliśmy darmowe przejazdy autobusem...... Wybory za chwile. Coraz więcej takich będzie.....

 • anonim (A7w4j8), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ech te janusze, żal im było wcześniej wydać 2 zł, tylko na darmochę liczyli i mogą teraz śmigać autobusem, w zimę to będzie walka o miejsca, jak sardynki będą uciśnięci xD

 • Kruszyna (A81GJm), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Liczba samochodów na boleslawieckich ulicach zamiast spaść wzrosła, bo wszyscy z wiosek zamiast autobusem przyjezdzaja teraz do miasta samochodami. Zanieczyszczenie i korki jeszcze większe!

 • anonim (eltCFR), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale nam ze wsi zabrano autobusy !!!!!! :(((((

 • bolec (A81Ie0), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (eltCFR) napisał(a):

  Ale nam ze wsi zabrano autobusy !!!!!! :(((((

  bo żeście inni nie zasużyliscie w oczach prezydenta

 • anonim (qfws2), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A81GEK) napisał(a):

  Wylali dziecko z kąpielą. Wszyscy z wiosek przyjeżdżają teraz autami do szkół rano i popołudniu. Ale za to prezydent i wójt ładnie na zdjęciu przed wyborami wyglądali.

  Tak samo ulice rano koło szkół obstawione, jak kiedyś. Nic się nie zmieniło. Tak samo trzaskają drzwiami, jak przedtem. Te samochody są tak stare, że trzeba walić, bo się nie zamkną?

 • anonim (AqiX4g), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A7w4j8) napisał(a):

  Ech te janusze, żal im było wcześniej wydać 2 zł, tylko na darmochę liczyli i mogą teraz śmigać autobusem, w zimę to będzie walka o miejsca, jak sardynki będą uciśnięci xD

  Matka ,puki ciepło ,sprzedaje grzyba .Co zeżresz jak spadnie śnieg ?
  Będzie stała w stringach ?

 • anonim (ekh7kq), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda że rozkład jazdy do kitu. I tak nie mam czym dojechac do pracy.....

 • Liber (ALxai5), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz mieszkańcy miasta nie mają jak wyjechać poza miasto, bo autobusom skrócili trasy.
  Już lepiej było zapłacić i jechać mogli wszyscy i dokąd chcieli.
  Jestem za powrotem do starego systemu.

 • Ja (A81GJX), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale propagandowy artykuł. .trzy artykuly wczesniej bylo ze mieszkancy wk...ni na ciasna komunikacje a teraz wrzucony artykuł ze sa szczesliwi ...masakra .. Czym to wszystko sie różni od propagandy komuny jednej partii od terazniejszej rzeczywistosci ..czasem mam wrazenie ze jest jeszcze gorzej...jak mlodzi o ten kraj nie beda walczyc to zostaje nam totalitaryzm za 2 lata a sie wtedy zdziwia jak im fb i twitera zabiora i inne pierdoly ktore sa im niezbedne do funkcjonowania ... A Cala ta darmowa komunikacja jest o ch...a rozbic rozklad jazdy jest do kitu ciasno za malo tych autobusow i do d..y godziny jazdy ze wsi wszyscy wala autami i jak przedmowca pisal ch..a czystrze powietrze bedziemy mieli a taka sytuacja byla do przewidzenia i wgl smierdzi zulami w tych autobusach teraz...tez uwazam ze powinno byc platne ale np polowe z tego co bylo to by zule nie jezdzily a zwykly czlowiek obywatel by chetnie pojechal za zeta a nie 2.50 czy ile to tam bylo .. Zawsze ta komunikacja byla do kitu 12 lat temu jak od kobiety wracalem to musialem z buta bo nigdy nie bylo kursu i przystanki daleko ...

 • Mateusz (A7wxal), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Komunikacją jeżdżę od 11 lat . Ale jeszcze nigdy nie widziałem takich tłoków ! Ludziom szkoda wydać około 2 zł . Lepiej nie jeździć . A jak darmowe to jasne ! Pojadą codziennie .
  Nie mogę się doczekać kiedy autobusy już nie będą płatne . Ostatnio jechałem w poniedziałek . Ludzi pełno . Było dwa autobusy tej samej trasy . Jeden był zapełniony a drugi też . Nie wspominając o żulach od których piwem wali z kilometra . Dziękuję .

 • Stanisława (hjNsq), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brak wiat na przystankach ,brak dodatkowych rozkładów jazdy tzn.zwiekszenia godzin dodatkowych na dojazdy do pracy np.do ul.Przemysłowej. Nie ma tam Wiaty. Ludzie czekają pod chmurka a idzie jesień i zima.

 • anonim (evRifY), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zobaczycie zimą jak wam się żule wtoczą do autobusu żeby w ciepełku popijać. Wtedy zapewne będzie luźniej, bo ludzie nie wytrzymają takiego smrodu. Za mało jest autobusów do takiej komuniakcji. Ludzie z autami dalej jeżdżą nimi bo autobusy zapchane. Do tego pełno aut w mieście z wiosek gdzie zlikwidowano MZK. Porazka!

 • 1
 • 2