Hydrofornia niezgody

Dyskusja dla wiadomości: Hydrofornia niezgody.


 • Mateusz (A7wxal), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkałem tam od urodzenia ale zawsze się zastanawiałem co tam jest ... Było opuszczone nikogo tam nie było nikt o to nie dbał . Ale teraz ktoś to ładnie pomalował ! Wielkie dzięki !

 • anonim (hjNFp), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  to jest wlasnie dbanie o mieszkancow....dlatego nie mieszkam juz w tym zgnusnialym miescie...wybierzcie na wyborach ten sam beton...

 • Miastowy (AN0fyb), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cała sytuacja w mieście przypomina trochę układ zamknięty. Jak dla mnie wyglada to tak jakby Prezydent obraził się na swoją dawną partię za to że chciała go po dwóch kadencjach wykopac to założył bezpartyjny blok. Bezpartyjny ale osoby jakby znane od lat... Za wszystkie niespełnione obietnice prezydenta i za to jak traktuje swoich wyborców chociażby w tym przykładzie na pewno nie zagłosuje na niego. Czas przewietrzyć miasto z dziadków którzy ciągną cieple stołki za nasze do emeryturki. A jeśli coś zmaluja to można zrobić dyrektorem tej czy innej spółki miejskiej. Zadowoleni? Ja nie. Dlatego dla mnie koniec z poparciem dla obecnej władzy.

 • anonim (qf8sb), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie będą dziadki, to będą ich wnuki, lub młodzi krewni. Większość ma inne nazwiska, więc i tak nie będziesz wiedział.

 • Malkon (ALxJS1), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wspólczuję inwalidom, jednakże gdy widzę gościa, który zapyla do garażu odległego od miejsca zamieszkania kilkaset metrów bez kuli czy laski a potem parkuje pod domem na miejscu dla inwalidów to często mam wątpliwość czy "inwalidztwo" nie jest nadużywane.

 • anonim (AE7XVK), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Inwalidzi są bardzo roszczeniowi. Szczególnie ci starsi. Myślą, że wszystko im się należy na już i na teraz. Mam do czynienia z takimi ludźmi, mają w tej chwili po ok. 70 lat. Nie umieją się odnaleźć w realiach dzisiejszego świata. Pamiętają czasy, gdy nowy samochód (np. Fiat 126p) należał im się z urzędu.
  Młodzi, zainfekowani tym myśleniem, chcą wykorzystać dziadków. Dziadki dostaną budynek, bo im się należy, a my zrobimy z tego garaż. Nikt się nie zorientuje...
  Czy nie tak było?

 • 1
 • 2